„Trakai“ įvarčiais baudė šiurkščiai žaidusius Farerų klubo futbolininkus | Kas vyksta Kaune

„Trakai“ įvarčiais baudė šiurkščiai žaidusius Farerų klubo futbolininkus

delfi.lt 2015/07/02 22:44

Vieni Lietuvos futbolo čempionato lyderių „Trakų“ futbolininkai ketvirtadienį „savo aikštėje“ – Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione – jėgas išbandė su „HB Torshavn“ klubu iš Farerų salų. Mūsiškiai sutriuškino itin šiurkščiai žaidusius vikingus 3:0 (1:0).

Įvarčius trakiškiams pelnė Aleksandras Byčionokas (20-ą), Davidas Aršakianas (61-ą) ir Ronaldas Solominas (86-ą min.). „HB Torshavn“ ekipos žaidėjas Alexas Santosas 62-ą minutė buvo išvytas iš aikštės.

Pergalę apkartino pirmo kėlinio pabaigoje Luko Kochanausko patirta itin sunki kojos traumą. Mūsiškis skaudžiai susidūrė su varžovu, kuriam buvo parodyta tik geltona kortelė. Įtariama, kad L. Kochanauskas patyrė atvirą dešinės kojos lūžį. Jis greitosios pagalbos automobiliu išvežtas į ligoninę.