Klaipėdoje nužudytas Kaune gyvenęs verslininkas – Kas vyksta Kaune

Klaipėdoje nužudytas Kaune gyvenęs verslininkas

delfi.lt 2015/02/10 22:51

Antradienio popietę į policiją paskambinusi moteris pranešė, kad Klaipėdoje, Danės g., viename daugiabutyje peršautas žmogus.

Atvykus greitajai pagalbai verslininkas Vilmantas Dundulis (gim. 1961 m.) jau buvo negyvas. Pirminiais duomenimis, į jį šovė pažįstamas asmuo.

V. Dundulis buvo susilaukęs žiniasklaidos dėmesio dar 2007 m. Tąsyk neblaivi kompanija, kurioje buvo ir organizuotoms gaujoms priklausančių asmenų, keliais automobiliais važiavo iš Vilkyčių į Klaipėdą, įvyko avarija, buvo sunkiai sužaloti du žmonės. Įvykio vietoje avarijos kaltininko draugai užpuolė žurnalistus (vyrą ir moterį) – sumušė juos, sugadino aparatūrą, grasino. V. Dundulis tąsyk grasino šitaip: „Nenori, kad aš tave užmuščiau Klaipėdoj pasigavęs?”. Dėl šio įvykio buvo atliktas ikiteisminis tyrimas.

V. Dundulio nužudymo tyrimo ėmėsi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

V. Dundulis daugiau laiko praleisdavo Kaune, kur gyvena jo šeima, o ne uostamiestyje. Prieš kelerius metus jis bandė įsitvirtinti Klaipėdoje, buvo tapęs asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ nariu.

Vienas šios asociacijos steigėjų Raimondas Beliauskas tik iš žiniasklaidos sužinojo apie V. Dundulio nužudymą.

„Tiesą sakant, jį galiu vadinti tik pažįstamu žmogumi, su kuriuo pastaruosius dvejus metus net nebendravau. Jis turėjo galimybę įsitvirtinti mūsų asociacijoje, tačiau ja nepasinaudojo ir paprastuoju nariu buvo tik pirmaisiais veikos metais, o paskui atsisveikinome ir viskas“, – prisiminė R. Beliauskas.

Jis teigė, kad ir tada V. Dundulis buvo lyg mįslė. „Žinojau, kad jis kažką veikia su lauko ekranais, tačiau labai išsamiai apie savo darbus jis tikrai nepasakojo. Juo labiau, kad jis buvo kaunietis, Klaipėdoje atsiradęs dėl meilės moteriai. Gal ji baigėsi ir tada, matyt, jis ir nutolo nuo uostamiesčio“, – svarstė R. Beliauskas.

Jis patvirtino, jog Danės gatvės daugiabučiame name, kur buvo nušautas V. Dundulis, gyvena verslininko tėvai. Skelbiama, kad jis jų ir atvažiavo lankyti, o nušautas buvo laiptinėje, kai lipo į ketvirtajame aukšte esantį tėvų butą.

„Aš galiu tik spėlioti, kokie yra nužudymo motyvai. Į buitinį konfliktą nepanašu, nes V. Dundulis visiškai nevartojo alkoholio, mat jo organizmas netoleravo svaigalų. Realiausia versija, mano akimis, yra kokios nors skolos. Kita vertus, jis lyg buvo medžiotojas, tad gal rodė kažkam savo šautuvą ir šis netyčia iššovė. Bet tada, kodėl tas kitas žmogus pabėgo, kaip skelbiama. Žodžiu, klausimų tikrai yra daugiau nei atsakymų, bet tikiu, jog teisėsauga viską išsiaiškins“, – samprotavo pašnekovas.

R. Beliauskas tvirtino, jog net nenumano, kuo užsiėmė verslininku pristatomas V. Dundulis.

Lietuvos jūrų muziejaus Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Nika Puteikienė patvirtino, jog V. Dundulio valdoma įmonė Klaipėdos delfinariume buvo išsinuomojusi kavinės patalpas. Tačiau sutartis baigėsi prieš kelerius metus, kai prasidėjo delfinariumo rekonstrukcija. „Dabar jis su mumis nieko bendro neturi“, – teigė N. Puteikienė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA