Darbo stažas toje pačioje įmonėje – 55 metai – Kas vyksta Kaune

Darbo stažas toje pačioje įmonėje – 55 metai

Dvi AB „Kauno Baltija“ darbuotojos ekonomikos direktorė Genovaitė Petraitienė ir įmonės vyriausioji dispečerė Rimantė Pilipavičienė – apdovanotos Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų „Darbo žvaigždės medaliais“.

Abiejų apdovanotų „Kauno Baltijos“ darbuotojų darbo stažas įspūdingas – G. Petraitienė įmonėje dirba jau 55 metus, R. Pilipavičienė – 51. Tačiau šiam apdovanojimui pelnyti neužtenka tik ilgų darbo metų. „Darbo žvaigždės medaliu“ pagerbiami rūmų narių–įmonių nusipelnę darbuotojai, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi.

G. Petraitienei „Kauno Baltija“ – pirmoji ir vienintelė darbovietė. Savo karjerą tuometiniame siuvimo kombinate ji pradėjo kaip siuvėja mokinė, vėliau dirbo praktiškai visuose įmonės padaliniuose, baigė studijas tuometiniame Kauno politechnikos institute (dabar – Kauno technologijos universitetas) ir nuo 1987 metų tapo ekonomikos direktore.

„Matyt, jau toks mano charakteris, esu labai pastovus žmogus. Man patinka mano darbas, mėgstu sisteminti, analizuoti informaciją, – komentavo ištikimybę vienai darbovietei G. Petraitienė. – Man svarbi ši įmonė, jau net nebežinau, kur mano pirmieji, o kur antrieji namai“.

G. Petraitienė ir R. Pilipavičienė – tikros įmonės istorijos liudininkės. Per jų darbo metus ne kartą keitėsi įmonės pavadinimas, apimtys, priklausomybė, valdymo stilius. Nuo siuvimo kombinato, aprūpinusio visas Lietuvos mokines mokyklinėmis ir pionieriškomis uniformomis, įmonė tapo modernia akcine bendrove, siuvančia madingus gaminius užsienio rinkoms.

G. Petraitienė ir R. Pilipavičienė – ilgiausiai dirbančios „Kauno Baltijos“ darbuotojos. Tačiau bendrovėje skaičiuojama 110 darbuotojų, kurių darbo stažas ilgesnis nei 20 metų – tai daugiau nei ketvirtadalis visų dirbančiųjų. Tarp jų – devyni žmonės, kurie čia dirba ilgiau nei 40 metų, net 35 – kurių darbo stažas perkopė tris dešimtis metų. Ilgamečiais darbuotojais didžiuojasi ir „Kauno Baltijos“ padalinys Kaune, ir filialai Leipalingyje bei Lazdijuose – abiejuose yra žmonių, dirbančių nuo pat filialų įkūrimo atitinkamai 1981 ir 1983 metais.

22 metus įmonėje dirba ir dabartinis generalinis direktorius Vidas Butkus. „Galimybės tobulėti, siekti karjeros, kiekvieno darbuotojo indėlio pripažinimas, geros darbo sąlygos, draugiškas kolektyvas – manau, tai yra pagrindinės salygos, skatinančios darbuotojus pasilikti bendrovėje“, – komentavo situaciją V. Butkus, pats savo karjerą „Kauno Baltijoje“ pradėjęs Apsaugos skyriuje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA