Už 2 mln. litų planuojama atnaujinti dar vieną stadioną

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto savivaldybė planuoja kartu su Kauno apskrities futbolo federacija (KAFF) steigti viešąją įstaigą, kuri rūpintųsi netoli Lampėdžio ežero esančio „Kelininko“ stadiono atnaujinimu.

Šiuo metu stadionas yra nenaudojamas, neprižiūrėtas, jame nėra reikiamos infrastruktūros. Kauno KAFF kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę su prašymu kartu įsteigti viešąją įstaigą. Tokiu būdu futbolo federacijai būtų galima perduoti „Kelininko“ stadioną, esantį Jovarų gatvėje.

„Siekiant išspręsti futbolo stadionų ir aikščių trūkumą, tikslinga pradėti kuo skubiau ruošti dokumentus viešosios įstaigos įsteigimui, jog stadionas būtų kuo greičiau pradėtas tvarkyti. Dėl viešosios įstaigos kūrimo artimiausiu metu turės apsispręsti ir miesto taryba“, – teigė Kauno miesto vicemeras Stanislovas Buškevičius.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) yra informavusi savivaldybę, jog siekiant plėtoti futbolo aikštynų infrastruktūrą Kaune, federacija teiks paraišką tarptautinei Pasaulio federacijų (FIFA) ir Europos futbolo federacijai dėl investicijų į „Kelininko“ stadioną.

Preliminariais skaičiavimais, investicijos gali siekti apie 2 mln. Lt. KAFF su LFF planuoja atlikti reikiamus darbus, jog stadionas atitiktų I lygos licencijavimo reikalavimus: pakloti dirbtinę dangą, įrengti buitines patalpas ir persirengimo kambarius, aptverti ir apšviesti stadioną, pastatyti tribūnas žiūrovams.

Stadionas patenka į Kauno rekreacinę teritoriją, šalia kurios yra Lampėdžio ežeras, paplūdimys, Kauno regiono kempingas, veikia Kauno irklavimo mokykla ir Lampėdžių bendruomenės centras.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams

„BMW“ automobilis patraukė vagišių akį – išnešė paliktus prabangius pirkinius

Per parą Lietuvoje patvirtinta 11 naujų koronaviruso susirgimų atvejų

Neeilinis Lietuvos šaulių sąjungos suvažiavimas – svarbų sprendimą priims nuotoliniu būdu