Rūta Meilutytė Lietuvos rekordus gerina ir Liuksemburge!

Asmeninio archyvo nuotr,
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Londono olimpiadoje ir pasaulio čempionate pergales skynusi geriausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė pasižymėjo dar kartą. Ji Liuksemburge vykstančiose varžybose „Luxembourg Euro-Meet 2013“ 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje dar kartą pagerino Lietuvos rekordą, rašo delfi.lt.

Finalo plaukime R. Meilutytė užėmė pirmą vietą. Plaukikė distanciją įveikė per 30,9 sekundės ir artimiausią varžovę, plaukikę iš Vokietijos, R. Meilutytė aplenkė sekunde.

Už R. Meilutytės nugaros finišavo Dorothea Brandt (31,91 sek.) ir Caroline Ruhnau (32,4 sek.).
Ji taip pat pagerino savo asmeninį ir Lietuvos rekordą. Atrankos etapą ji įveikė taip pat pirmoji – per 31,39 sek.

Ankstesnis 50 m plaukimo krūtine rekordas priklausė taip pat R. Meilutytei: 2012 metais Prancūzijoje ji distanciją įveikė per 30,99 sek.

R. Meilutytė sekmadienį startuos dar dviejų rungčių atrankos plaukimuose – 100 m krūtine ir tokioje pačioje distancijoje laisvuoju stiliumi.