„Eurotour 2012” dalyviai su 80 motociklininkų neaplenks ir Kauno – Kas vyksta Kaune

„Eurotour 2012” dalyviai su 80 motociklininkų neaplenks ir Kauno

Vienuolika dienų truksiantis tarptautinis motociklininkų turas „Eurotour 2012″, kurio trasa nusidrieks daugiau nei 2 tūkst. km per rytines Europos šalis, neaplenks ir Kauno. Šį sekmadienį, gegužės 27 d., 80 motociklininkų užsuks į Rotušės aikštę.

Šį ketvirtadienį prasidėjusio ir iki birželio 3 d. vyksiančio tarptautinio motociklininkų turo „Eurotour2012″ trasa nusidrieks nuo Liuksemburgo iki Maskvos. Sekmadienį motociklininkai važiuos per Kauną, čia apsistos nakčiai ir pirmadienio rytą pajudės link Rygos.

Vienas iš pagrindinių šių metų turo tikslų – paremti vaikų globos namus. Visi rėmėjų surinkti pinigai bus skirti vaikų namų auklėtinių reikmėms. Kiekvienoje šalyje maratono dalyviai susitiks, pabendraus, pasidalins patirtimi bei aprodys savo turimas dvirates transporto priemones motociklais besidomintiems vaikams.

„Turo tikslas yra kilnus. Džiugu, jog šio maratono dalyviai neaplenks ir Kauno. Tai bus didelis įvykis vaikų globos namų auklėtiniams”, – pasakojo Kauno miesto vicemeras Stanislovas Buškevičius.

Maratoną įvairiose šalyse pristatys išleistas specialus jubiliejinis žurnalas. Jame bus pristatoma ne tik visa detali informacija apie maratoną, bet ir išsamiai aprašomi miestai, kuriuose stabtels maratono dalyviai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA