„Eurotour 2012“ dalyviai su 80 motociklininkų neaplenks ir Kauno

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vienuolika dienų truksiantis tarptautinis motociklininkų turas „Eurotour 2012″, kurio trasa nusidrieks daugiau nei 2 tūkst. km per rytines Europos šalis, neaplenks ir Kauno. Šį sekmadienį, gegužės 27 d., 80 motociklininkų užsuks į Rotušės aikštę.

Šį ketvirtadienį prasidėjusio ir iki birželio 3 d. vyksiančio tarptautinio motociklininkų turo „Eurotour2012″ trasa nusidrieks nuo Liuksemburgo iki Maskvos. Sekmadienį motociklininkai važiuos per Kauną, čia apsistos nakčiai ir pirmadienio rytą pajudės link Rygos.

Vienas iš pagrindinių šių metų turo tikslų – paremti vaikų globos namus. Visi rėmėjų surinkti pinigai bus skirti vaikų namų auklėtinių reikmėms. Kiekvienoje šalyje maratono dalyviai susitiks, pabendraus, pasidalins patirtimi bei aprodys savo turimas dvirates transporto priemones motociklais besidomintiems vaikams.

„Turo tikslas yra kilnus. Džiugu, jog šio maratono dalyviai neaplenks ir Kauno. Tai bus didelis įvykis vaikų globos namų auklėtiniams“, – pasakojo Kauno miesto vicemeras Stanislovas Buškevičius.

Maratoną įvairiose šalyse pristatys išleistas specialus jubiliejinis žurnalas. Jame bus pristatoma ne tik visa detali informacija apie maratoną, bet ir išsamiai aprašomi miestai, kuriuose stabtels maratono dalyviai.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuviškas kaimas, kuriame žmonės plaukioja jachtomis

Vasarą Kaune baigs naujas scenos menų festivalis „ConTempo“

Kauno „Akropolio“ laisvalaikio zona pasikeitė neatpažįstamai (foto)

D. Sabonis ir M. Kalnietis apie pasirengimo ciklą: dabar svarbiausia rasti vietos „centrams“ baudos aikštelėje

Į Lietuvą jau atvyko Indijos viceprezidentas V. Naidu

Kaunietis savo garaže sukonstravo unikalų „Lotus“

Avarija Šlienavos sankryžoje: du vyriškiai atsidūrė ligoninėje

Užsidegusiu autobusu važiavę kauniečiai: vairuotojas sakė, kad viskas čia gerai

Ar leisti dviratininkams nusimesti šviesą atspindinčias liemenes?

Lietuvą pasieks iš Europos plūstantis tropinis oras