„Eurotour 2012“ dalyviai su 80 motociklininkų neaplenks ir Kauno

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vienuolika dienų truksiantis tarptautinis motociklininkų turas „Eurotour 2012″, kurio trasa nusidrieks daugiau nei 2 tūkst. km per rytines Europos šalis, neaplenks ir Kauno. Šį sekmadienį, gegužės 27 d., 80 motociklininkų užsuks į Rotušės aikštę.

Šį ketvirtadienį prasidėjusio ir iki birželio 3 d. vyksiančio tarptautinio motociklininkų turo „Eurotour2012″ trasa nusidrieks nuo Liuksemburgo iki Maskvos. Sekmadienį motociklininkai važiuos per Kauną, čia apsistos nakčiai ir pirmadienio rytą pajudės link Rygos.

Vienas iš pagrindinių šių metų turo tikslų – paremti vaikų globos namus. Visi rėmėjų surinkti pinigai bus skirti vaikų namų auklėtinių reikmėms. Kiekvienoje šalyje maratono dalyviai susitiks, pabendraus, pasidalins patirtimi bei aprodys savo turimas dvirates transporto priemones motociklais besidomintiems vaikams.

„Turo tikslas yra kilnus. Džiugu, jog šio maratono dalyviai neaplenks ir Kauno. Tai bus didelis įvykis vaikų globos namų auklėtiniams“, – pasakojo Kauno miesto vicemeras Stanislovas Buškevičius.

Maratoną įvairiose šalyse pristatys išleistas specialus jubiliejinis žurnalas. Jame bus pristatoma ne tik visa detali informacija apie maratoną, bet ir išsamiai aprašomi miestai, kuriuose stabtels maratono dalyviai.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sveikas žmogus ugdomas nuo kūdikystės

Šešėline veikla įtariamas „Grill London“ vadovas išleidžiamas į laisvę (papildyta)

Nelaimė Kaune: autobusas partrenkė žmogų

Vairuotojų laukia dar vienas pokytis: turėtų didėti automobilių techninės apžiūros kainos

Nestandartinė operacija Kaune: neutralizuotos 74 aviacinės bombos

Nuo pandemijos pradžios Lietuvoje užfiksuota daugiau nei 360 įvežtinių koronaviruso atvejų

Du iš keturių naujausių koronaviruso atvejų – Kauno apskrityje

Kariuomenės vadas: Lietuvos oro gynyba pakilo į aukštesnį lygį

Kauno apskrities policijos vadovo kėdės siekia du kandidatai

Lietuvoje – dar 4 nauji koronaviruso infekcijos atvejai