Trečiadienio vakarą Kauno senamiestyje, ties Kauno pilies žiedu, buvo laikinai sustabdytas eismas. Apie situaciją portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytojai.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė portalui nurodė, kad buvo gautas pranešimas apie dujų nuotėkį „Circle K“ degalinėje, esančioje Jonavos gatvėje.
Į įvykio vietą atvykus specialiosioms tarnyboms buvo imtasi saugumo priemonių, o eismas aplinkinėse gatvėse laikinai apribotas.
Pasak policijos atstovės, atvykus tarnyboms pavojaus šaltinis buvo nustatytas ir pašalintas, todėl grėsmės gyventojams ar eismo dalyviams nebeliko.
Šiuo metu eismas Kauno pilies žiede vyksta įprasta tvarka.