Kauno jachtklube pavogtas vandens motociklas / „Facebook“ grupės nuotr.
Kauno jachtklube pavogtas vandens motociklas / Facebook grupės nuotr.

Kauno jachtklube - įžūli vagystė: dingo vandens motociklas

1122025-06-02 13:37pagalkaunas.kasvyksta.lt inf.
Kauniečių dėmesio socialiniuose tinkluose sulaukė emocingas įrašas, kuriame pranešama apie įžūlią vagystę Kauno jachtklubo teritorijoje.
Apie įvykį pranešusio nukentėjusiojo teigimu, naktį iš gegužės 31-osios į birželio 1-ąją dingo vandens motociklas.
„SOS!!! SOS!!! SOS!!! Kauno jachtklube buvo pavogtas vandens motociklas. Šiąnakt. Nuo 23.00 val. dar buvo ant lieptelio, 03.00 val. – jau nebebuvo. Gal kas matėt?!“ – sekmadienį buvo rašoma socialiniame tinkle „Facebook“.
Anot nukentėjusiojo, motociklas stovėjo prie pat pirmojo lieptelio, tačiau per kelias valandas dingo be pėdsakų.
„Facebook“ įraše taip pat paminėta, jog dingusi vandens transporto priemonė - raudonos spalvos „Sea-Doo Spark“ motociklas.
Vyras ragina visus, mačiusius įtartinus asmenis, galinčius suteikti informacijos apie galimus įtariamuosius ar transporto priemonės buvimo vietą, kuo greičiau apie tai pranešti „Kateristų“ „Facebook“ grupėje. Už naudingą informaciją - žada atlygį.
Pranešimo apie vagystę Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kol kas nėra sulaukęs.

Video rekomendacijos

Loading