Atšilus orams, renkasi kitą taktiką: vairuotojų elgesį fiksavo ant motociklų sėdę pareigūnai (foto)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio popietę į Kauno gatves gatves išriedėjo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) motociklai. Taip kartu su Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnais buvo vykdoma priemonė, skirta dviračių motorinių transporto priemonių vairuotojų daromiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams nustatyti ir užkardyti.

Nors įvairiausias priemones vairuotojų drausmei reguliuoti pareigūnai vykdo tikrai dažnai, šios išskirtinumas – pačių pareigūnų pasirinktos transporto priemonės. Motociklų pareigūnai griebiasi tik šiltuoju metų laiku.

Šįkart jėgas suvienijo Vilniaus ir Kauno pareigūnai. Į gatves išriedėjo du Kauno Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos motociklai ir šeši Vilniaus Kelių policijos valdybos dviračiai ekipažai. Taip pat prisijungė du automobiliai.

„Pranašumų vykdant priemones motociklais tikrai yra. Jie greičiau įsibėgėja negu automobiliai, taigi daug lengviau pavykti dvirates transporto priemones pasirinkusius pažeidėjus,“ – pasakoja priemonę koordinuojantis Kauno apskrities VPK pareigūnas.

Nors kelias valandas vykusios priemonės metu daugiausiai dėmesio skirta kitiems motociklininkams, dėmesys taip pat buvo atkreipiamas į automobilių vairuotojus – pareigūnai stebėjo, ar šie ne tik laikosi saugaus greičio, bet ir segi saugos diržus, nenaudoja mobiliojo ryšio priemonių.

Anot pašnekovo, motociklais riedantys pareigūnai gali efektyviau nustatyti ir automobiliais keliaujančius pažeidėjus. Taip yra todėl, kad palyginti mažų gabaritų motociklas gatvėje kitų eismo dalyvių sunkiau pastebimas – atsipalaidavę vairuotojai nieko neįtardami vykdo pažeidimus, o patruliai juos pričiumpa.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Už santuoką prestižinėse Kauno bažnyčiose jaunavedžiai kloja didžiules sumas

Ugniagesių aliarmas Šilainiuose: sulėkė keturi ekipažai

Ką turėti automobilyje, kad spūstyje ištikus bėdai išvengtumėte didesnių nepatogumų?

Daugiabučio rūsyje Kauno pareigūnai atrado narkotikų sandėlį

Kaune su išrinktąja žiedus sumainė grupės „G&G Sindikatas“ senbuvis D. Juršėnas

Tragedija Studentų gatvėje: užgesinus gaisrą, rastas buto šeimininkas

Ateities plento rekonstrukcija įsibėgėja: įvardyta, kada planuojama baigti darbus

Pramonės prospekte susidūrus motoroleriui su automobiliu, sužeisti trys žmonės

Stringa pasiruošimas naujo Kauno policijos komisariato statyboms

Būkite atidūs: Vilijampolėje lengvojo automobilio ir motociklo susidūrimas