Kauno žinutė pasauliui: čia – medicinos centras

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nauju vaizdo klipu į Kauną kviečiami medicinos turistai iš Skandinavijos ir Vakarų Europos. Kaunas sukūrė savo medicinos infrastruktūrą pristatantį vaizdo klipą, patalpintą portale http://visit.kaunas.lt. Jame pristatomas ir miestas, ir medicinos įstaigos, taip į Kauną kviečiami medicinos turistai iš Skandinavijos ir Vakarų Europos.

Medicinos turistais vadinami tie, kurie vyksta į svetimą šalį dėl gydymo ar sveikatingumo paslaugų. Skaičiuojama, jog toks turistas vidutiniškai mieste – gydymo įstaigose, viešbučiuose, kavinėse – išleidžia per 3000 eurų.

Kaip sako vaizdo klipo iniciatorius Gediminas Kondrackis, „Užsienio pacientams galime pasiūlyti aukščiausio lygio sveikatos priežiūros paslaugas už patrauklią kainą. Deja, daugelis čia neatvyksta dėl mažo pasitikėjimo Kaunu ir Lietuva. Tą pastebime tiek mes, tiek kitos miesto medicinos įstaigos. Dėl to ir kilo mintis sukurti filmuką, kuris pristatytų ne kurią nors kliniką atskirai, o Kauną – kaip medicinos centrą.“

Jam antrina ir „Kaunas IN“ turizmo skyriaus vadovė Inga Pažereckaitė-Kalėdienė: „Kaunas medicinos turizmo vystymui ir plėtrai yra tinkamas tuo, jog čia ne tik susitelkusios vienos didžiausių medikų pajėgos, bet taip pat yra moderni technika, platus paslaugų spektras bei konkurencingos paslaugų kainos. Vaizdo klipas yra puiki priemonė parodyti ir pristatyti Kauno miestą, modernią techniką, paslaugų įvairovę. Džiaugiamės, kad šios srities naudą ir poreikį prisistatyti mato ir verslo atstovai, džiugu, kad ši iniciatyva kilo ir buvo įgyvendinta paties verslo. Mums išties smagu buvo prisidėti idėjomis, kūrybinio išpildymo ieškojimu. Manome, kad vaizdo klipo rezultatas – puikus, transliuojama aiški žinutė, belieka bendromis jėgomis ją viešinti, rodyti ir skleisti.“

Anot G. Kondrackio, naujasis klipas bus pirmasis toks Europoje, tad jį sukurti buvo nelengva: reikėjo įtikinti partnerius, jog jiems bus naudingas bendrai miestui kuriamas filmukas. Idėjos autorius perduoda padėką ja patikėjusiems: „Wellness Travels“, akių klinikai „Lirema”, odontologijos klinikai „Kauno Denticija“, „Estetinės chirurgijos centrui“, „G. Papečkio estetinės chirurgijos klinikai“ bei „Kardiolitos klinikoms“, taip pat viešbučiui „Park Inn by Radisson Kaunas“ bei „Audi“ centrui.”

G. Kondrackis pasakoja, kad filmavimo procesui trukdė ir lietuviški orai. Suplanuotą dieną prapliupo lietus, atėjo apniukę orai, kurie tęsėsi dvi savaites. „Galiausiai ištaikėme tobulą spalio dieną. Džiugu, jog medicinos turistai galės pamatyti, koks gražus mūsų ruduo“, – sako rezultatu patenkintas kūrėjas.

Pasisekus pirmam bendram projektui, klipo kūrėjai tikisi kartu dirbti ir toliau. Jie taip pat džiaugiasi, jog Kaunas atviras tokiam bendradarbiavimui ir naujoms idėjoms.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasikeitimai: ruošiamas naujas sprendimas dėl mokesčių „Sodrai“

Namuose nukentėjo mažametis: motina atsidūrė areštinėje

Nelaimė naktiniame Kaune: pėsčiųjų perėjoje automobilis kliudė vyrą

Net ir be dviejų žaidėjų likę turkai nebijo „Žalgirio“: norime revanšo ir pergalės

Nauji Vyriausybės užmojai: siūlo receptinius vaistus parduoti internetu

Avarija magistralėje Kaunas-Klaipėda: uždarytas eismas viena puse (vaizdo įrašas)

Miestas padės atnaujinantiems daugiabučių kiemus: dengs iki pusės tvarkymo išlaidų

Signalai iš Vakarų - plačiai naudojama kiniška ryšio įranga gali būti nesaugi

Avarija Savanorių prospekte - žmogui prireikė medikų pagalbos (vaizdo įrašas)

Kauno darželio auklėtojai pareikšti įtarimai smurtavus prieš vaikus