Kauno žinutė pasauliui: čia – medicinos centras

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nauju vaizdo klipu į Kauną kviečiami medicinos turistai iš Skandinavijos ir Vakarų Europos. Kaunas sukūrė savo medicinos infrastruktūrą pristatantį vaizdo klipą, patalpintą portale http://visit.kaunas.lt. Jame pristatomas ir miestas, ir medicinos įstaigos, taip į Kauną kviečiami medicinos turistai iš Skandinavijos ir Vakarų Europos.

Medicinos turistais vadinami tie, kurie vyksta į svetimą šalį dėl gydymo ar sveikatingumo paslaugų. Skaičiuojama, jog toks turistas vidutiniškai mieste – gydymo įstaigose, viešbučiuose, kavinėse – išleidžia per 3000 eurų.

Kaip sako vaizdo klipo iniciatorius Gediminas Kondrackis, „Užsienio pacientams galime pasiūlyti aukščiausio lygio sveikatos priežiūros paslaugas už patrauklią kainą. Deja, daugelis čia neatvyksta dėl mažo pasitikėjimo Kaunu ir Lietuva. Tą pastebime tiek mes, tiek kitos miesto medicinos įstaigos. Dėl to ir kilo mintis sukurti filmuką, kuris pristatytų ne kurią nors kliniką atskirai, o Kauną – kaip medicinos centrą.“

Jam antrina ir „Kaunas IN“ turizmo skyriaus vadovė Inga Pažereckaitė-Kalėdienė: „Kaunas medicinos turizmo vystymui ir plėtrai yra tinkamas tuo, jog čia ne tik susitelkusios vienos didžiausių medikų pajėgos, bet taip pat yra moderni technika, platus paslaugų spektras bei konkurencingos paslaugų kainos. Vaizdo klipas yra puiki priemonė parodyti ir pristatyti Kauno miestą, modernią techniką, paslaugų įvairovę. Džiaugiamės, kad šios srities naudą ir poreikį prisistatyti mato ir verslo atstovai, džiugu, kad ši iniciatyva kilo ir buvo įgyvendinta paties verslo. Mums išties smagu buvo prisidėti idėjomis, kūrybinio išpildymo ieškojimu. Manome, kad vaizdo klipo rezultatas – puikus, transliuojama aiški žinutė, belieka bendromis jėgomis ją viešinti, rodyti ir skleisti.“

Anot G. Kondrackio, naujasis klipas bus pirmasis toks Europoje, tad jį sukurti buvo nelengva: reikėjo įtikinti partnerius, jog jiems bus naudingas bendrai miestui kuriamas filmukas. Idėjos autorius perduoda padėką ja patikėjusiems: „Wellness Travels“, akių klinikai „Lirema”, odontologijos klinikai „Kauno Denticija“, „Estetinės chirurgijos centrui“, „G. Papečkio estetinės chirurgijos klinikai“ bei „Kardiolitos klinikoms“, taip pat viešbučiui „Park Inn by Radisson Kaunas“ bei „Audi“ centrui.”

G. Kondrackis pasakoja, kad filmavimo procesui trukdė ir lietuviški orai. Suplanuotą dieną prapliupo lietus, atėjo apniukę orai, kurie tęsėsi dvi savaites. „Galiausiai ištaikėme tobulą spalio dieną. Džiugu, jog medicinos turistai galės pamatyti, koks gražus mūsų ruduo“, – sako rezultatu patenkintas kūrėjas.

Pasisekus pirmam bendram projektui, klipo kūrėjai tikisi kartu dirbti ir toliau. Jie taip pat džiaugiasi, jog Kaunas atviras tokiam bendradarbiavimui ir naujoms idėjoms.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Socialinių inovacijų stovyklos „ChangeMakers ON“ savaitę vainikuoja baigiamasis renginys (tiesiogiai)

Kaunas šokio ritmu - žmones kviečia „Šokantis senamiestis“ (foto)

Kauno miesto džiaugsmui: Europos „Formulės 2“ čempionas – kaunietis

Viskio butelio kriminalas: Kauno prokurorai iš valstybės neprisiteisė nė cento

Pasiruošimas Popiežiaus vizitui įgauna pagreitį: apmokyta 500 ambasadorių

Žvilgsnis į „ChangeMakers ON“ inovacijų stovyklą: verslo ekspertų pamokos ir garsūs svečiai

Vilniečių žvilgsnis į Kauną: sostinės merą skandina ir V. Matijošaitis

Kaunas turės naują vyskupą - įšventinamas A. Jurevičius

Kritęs vandens lygis apnuogino Nemuno dugną

Alkoholio (ne)vartojimas: kokią žalą sumažinsite, jei jo atsisakysite?