Kaunietis: aš tai pristabdžiau, bet kitas gali ir nespėti | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis: aš tai pristabdžiau, bet kitas gali ir nespėti

Dalintis:

Sekmadienį naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksavo Kaunas-Prienai kelyje pavojingai lenkiančius vairuotojus.

Vairuotojas teigė, kad nors kelias yra prastos būklės, atsiranda skubančiųjų, kurie atlieka pavojingus manevrus, taip sukeldami pavojų sau ir kitiems.

„Esmė tokia, kad kelyje Kaunas-Prienai, itin pavojingame ruože, šiuo metu dėl itin prastos kelio būklės greitis ribojamas iki 50 km/h, tačiau vis dar atsiranda labai skubančių. Tik neaišku, kur jie nuskubės? Gal iki pirmos duobės?

Noriu paraginti visus vairuotojus saugoti ne tik save, bet ir kitus eismo dalyvius. Pavojingai lenkdami galite sukelti nepataisomas pasekmes sau ir kitiems. Pagalvokite apie tai, jei nebijote ne tik duobių šiame kelyje, bet ir vidutinio greičio matavimo zonų“, – apie 16 val. užfiksuotos situacijos vaizdo įrašu dalijosi kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ šią savaitę jau skelbė, kad valstybinės reikšmės krašto kelyje Nr. 130 Kaunas–Prienai–Alytus yra vykdomi kelio remonto darbai, todėl greitis tuose ruožuose ribojamas iki 50 km/val. Daugiau apie tai skaitykite čia.

23
19
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.