Kaunietę šokiravo „išartas“ Ąžuolyno parkas | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietę šokiravo „išartas“ Ąžuolyno parkas

/ Skaitytojos Ievos nuotr.
Dalintis:

Į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytoja Ieva, kuri pasibaisėjo sudarkytu Ąžuolyno parku, kuriame vyko šviesų festivalis. Moteris negailėjo kritikos organizatoriams. Kauno savivaldybės teigimu, parką organizatoriai turės sutvarkyti.

„Taip išsikrausto „Kakės Makės“ šviesų festivalis. Su sunkiasvore technika per parko žaliąsias erdves važiuodami ir parkuodami automobilius vidury parko, toje pačioje žaliojoje zonoje. Fotografuota prieš kelias dienas, sausio 25 dieną, kai vyko paskutiniai išmontavimo darbai“, – nemaloniais vaizdais pasidalijo skaitytoja.

Ant žalios vejos Ąžuolyne pastatytas automobilis / Skaitytojos Ievos nuotr.

„Kodėl taip nesiskaitant su gamta atliekami darbai? „Kakės Makės“ brendo (prekės ženklas – aut. past.) įvaizdžio dalis – uždirbome pinigus viešoje erdvėje, galima ją ir išdarkyti?

Parko renovacijos metu sporto aikštynų neapšvietė dėl žalos gyvūnėliams, bet toks maurojimas po parką su sunkiąja technika yra net nematomas? Ar kas atsakingas už šio renginio patvirtinimą savivaldybėje patikrino, kaip atrodo parkas po renginio? Tokia žala gamtai pinigais neatkuriama. Tai visiškas darbuotojų apsileidimas ir abejingumas niokojant parką. Ir verslo, ir „Kakės Makės“ atstovų aplaidumas“, – stebėjosi skaitytoja Ieva.

Šviečiantis parkas Ąžuolyne daliai kauniečių nušvito niūriomis spalvomis

Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Agnė Augonė anksčiau patikino, kad renginio organizatoriai yra įpareigoti sutvarkyti renginio teritoriją – atstatyti sugadintą, sutryptą, ar kitu būdu pažeistą parko veją bei kitą miesto infrastruktūrą.

45
4
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.