Kauno Robinas Hudas šovė lemiamą strėlę | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kauno Robinas Hudas šovė lemiamą strėlę

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Antradienį užfiksavęs šaligatvį visiškai užtvėrusį „Volkswagen“ autobusiuką, „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas vėl atsimušė į tą patį automobilį. Pėsčiųjų Robinu Hudu prisistatęs vyras iš pradžių delsė, bet šiandien jau pranešė apie pažeidėją policijai.

„Vėl, – vendetiškai nusikvatojo skaitytojas, apie 14 val. fiksavęs kliūtį tiek traukdamas pietauti, tiek žygiuodamas atgal. – Žmonės į gatvę eina. Primeskit, stovi kokį pusvalandį.“

Primename, kad to paties vairuotojo parkavimo manieros Robiną Hudą jau papiktino antradienį. Ir šioje E. Ožeškienės gatvės vietoje, anot jo, taip elgiasi ne vienas ir tikrai ne kartą metuose.

„Ar normalu?? Į gatvę išeiti turiu, kad apeičiau. Tikiuosi, gaus baudą milžinišką. Ir pasimokys iš savo klaidų“, – sakė vyras, pradžioje manęs, kad vairuotoją sudrausmins viešumas, bet gavęs pakartotiną smūgį savigarbai apie pažeidimą informavęs pareigūnus.

Skaitytojas pridūrė, kad vairuotojas daro gėdą vyčiui.

80
53
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.