Kauniečio kantrybės taurė persipildė: tokios betvarkės nepamatysi niekur | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kauniečio kantrybės taurė persipildė: tokios betvarkės nepamatysi niekur

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
Dalintis:

Į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas, pasidalijęs, jo žodžiais tariant, matoma betvarke Vaišvydavoje. Gyventojas čia mato galybę neišspręstų problemų – trūksta apšvietimo, šaligatvių; vieškelyje – molio duobės; prastas susisiekimas ir kitos su kantrybe žaidžiančios blogybės.

„Vaišvydava priklauso Kauno miestui nuo 1996 m., tačiau tokios betvarkės nepamatysi niekur. Prie Piliuonos gatvės buvusio šaligatvio liekanos apaugusios krūmais, jokio apšvietimo. Jei ne tie krūmai, tai nuo gatve važiuojančių mašinų galėtum orientuotis.

Šilupio gatvėj apšvietimo žibintai privačiose valdose, jokių šaligatvių, gatvelės be dangos, vien molio duobės vieškelyje. Aisčio gatvės žvyrkeliu net su mašina sunku patekti namo.

Kur šio rajono pinigai? Apleista kaip rusyne. Jeigu būtų geresnis visuomeninis susisiekimas nors iki Panemunės, tai dažniau pasinaudotų visi brendantys per purvynus“, – matomas problemas dėstė naujienų portalo skaitytojas.

Jo teigimu, Vaišvydavoje yra ir dar viena didelė problema – tamsiu paros metu čia bujoja apiplėšimai. Kaip pasakoja, takai eina namų patvoriu, o nuo gatvės prisodintos tujos ir kiti medžiai už kurių užpuolikui nesunku pasislėpti.

24
45
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.