Juodojo penktadienio „nuolaida“ pigu.lt parduotuvėje kaunietį išmušė iš vėžių | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Juodojo penktadienio „nuolaida“ pigu.lt parduotuvėje kaunietį išmušė iš vėžių

Juodojo penktadienio „nuolaidos“ / Ekrano nuotr.
Dalintis:

„Juodąjį penktadienį“ pirkėjai tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse stengiasi „medžioti“ geriausias nuolaidas ir prekes įsigyti pigiau. To tikėjosi ir naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, tačiau pigu.lt parduotuvėje pamatytos „nuolaidos“ jį išmušė iš vėžių.

Besižvalgydamas po pigu.lt parduotuvę kaunietis pastebėjo, kad net su taikoma „nuolaida“ echolotų kainos drastiškai skiriasi nuo oficialaus šių prekių platintojo puslapyje pateiktų kainų.

„Pagavom pigu.lt „Black Friday“ 5 kartus brangiau parduodančius daiktus nei kasdien kainuoja. Kur kreiptis, gal jūs galėtumėt paviešinti ir nueitų iki kainų kontrolės tarnybų?“ – užfiksuotomis „nuolaidomis“ dalijosi portalo skaitytojas.

Pigu.lt juodojo penktadienio „nuolaidos“ / Skaitytojo nuotr.

Oficialaus šių prekių platintojo puslapyje kainos svyruoja nuo 100 iki 400 Eur be nuolaidos.

Dėl situacijos patikslinimo naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ užklausą išsiuntė elekroninei pigu.lt parduotuvei. Gavę atsaką, publikaciją tikimės papildyti.

Papildyta lapkričio 27 d. 16.45 val.

„Dėkojame už Jūsų laišką ir tai, kad atkreipėte mūsų dėmesį į susidariusią situaciją. Norime pastebėti, kad šiuo metu mūsų platformoje prekiauja daugiau nei 4000 tarpusavyje konkuruojančių pardavėjų.

Ši konkurencija jaučiama ir echolotų rinkoje – šiuo metu analogiškas prekes siūlo net keletas pardavėjų, jų prašomos kainos ir pristatymo sąlygos skiriasi. Žinoma tie, kurie siūlo pristatyti greičiau ir parduoda pigiau, turi žymiai geresnius šansus savo prekes parduoti, nei tai brangiau ir lėčiau darantys jų konkurentai.

Manome, kad šioje konkurencinėje kovoje laimėtojas yra aiškus – tai pirkėjas galintis pasirinkti jam labiausiai tinkantį pasiūlymą“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo „Pigu.lt“ Komunikacijos vadovas Nerijus Mikalajūnas.

90
14
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.