Kaunietis pastebėjo policijos lydimus autobusus: kur jie vyksta? | Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis pastebėjo policijos lydimus autobusus: kur jie vyksta?

Dalintis:

Antradienį popiet naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pranešė pastebėjęs daug policijos lydimų autobusų, vykstančių Ukrainos link. Šiandien Kauno policija informavo, jog autobusai policijos ekipažų buvo lydimi iki Lenkijos sienos.

„Daug autobusų su policijos palyda išvažiavo iš „Orlen“ degalinės, esančios už Akademijos, „Via Baltica“. Ant autobusų užrašas Ryga-Chernihiv“, – užfiksuotų autobusų vaizdais dalijosi skaitytojas.

Kaip trečiadienį naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pakomentavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), kauniečio užfiksuoti autobusai vyko link Lenkijos sienos.

„Latvija Ukrainai dovanojo autobusus, policijos ekipažai lydėjo iki Lenkijos sienos“, – informavo Kauno AVPK.

16
7
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.