„Bolt“ paspirtukas užkopė į „Pinigų kalno“ viršūnę – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

„Bolt“ paspirtukas užkopė į „Pinigų kalno“ viršūnę

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Verslo skvere pastebėjo ant kompozicijos „Pinigų kalnas“ viršūnės užkeltą „Bolt“ paspirtuką.

„Bolt“ paspirtukus Kaune parkuoja jau ir ant paminklų“, – vaizdu pasidalijo pro šalį važiavęs kaunietis.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ kiek anksčiau skelbė, kad Vilniuje jau imtasi pokyčių – elektriniams paspirtukams nuspręsta įrengti specialiai skirtas stovėjimo vietas, o Kaunas, bent kol kas, tokios tvarkos nesiima.

„Bolt“ dalijimosi paslaugų operacijų vadovas Benas Jurlovas atkreipia dėmesį, kad dažniausiai žalą el. dviračiams ir paspirtukams sukelia ne „Bolt“ klientai, o pašaliniai asmenys.

„Raginame visus miestiečius nelikti abejingais, ir pranešti apie pastebėtus atvejus. Pranešti apie sulūžusį, netinkamoje vietoje paliktą el. dviratį ar paspirtuką arba pastebėtą netinkamą elgesį galima atsidarius „Bolt“ programėlės paspirtukų žemėlapį ir kairiajame apatiniame jo kampe spustelėjus šauktuką. Taip pat tą galima padaryti telefonu +370 5 211 00 05“.

3
3
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.