Kaunietis pasipiktino: nemokama aikštelė vilkikams pasirodė per prasta? – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis pasipiktino: nemokama aikštelė vilkikams pasirodė per prasta?

Asociatyvi / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.
Dalintis:

Trečiadienį naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas atsiuntė vaizdus iš Ringaudų „Orlen“ degalinės. Juose matyti viduryje aikštelės palikta vilkiko priekaba.

„Orlen“ Ringaudai degalinės teritorijoje paliko priekabą vidury aikštelės ir ramiai sau pasišalino, nors šalia yra nemokama vilkikams aikštelė“, – dėl pamatytos situacijos piktinosi vyras.

Papildyta rugpjūčio 31 d.

Su naujienų portalu „Kas vyksta Kaune“ susisiekė vilkiko priekabą aikštelėje palikęs vairuotojas ir paaiškino, jog priekaba šioje vietoje buvo palikta su degalinės operatoriaus sutikimu, mat aplinkinės aikštelės smarkiai užstatytos ir su dideliu kroviniu dažnai sunku pasistatyti priekabą.

Kaip teigė vyras, jis yra aptarnaujančio personalo dalis, o ne pro šalį važiuojantis vairuotojas, todėl degalinės darbuotojai geranoriškai leido pastatyti priekabą, nes ji netrukdo kitiems vairuotojams.

4
24
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.