Iš striptizo klubo išėjęs kaunietis pamatė nuogą vyrą su lyginimo lenta – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Iš striptizo klubo išėjęs kaunietis pamatė nuogą vyrą su lyginimo lenta

Dalintis:

„Kas vyksta Kaune“ šeštadienį sulaukė kauniečio vaizdo įrašo apie įdomų nutikimą Žaliakalnyje, kur jis užfiksavo nuogą vyrą besinešantį drabužių lyginimo lentą.

„Pastebėtas nuogas žmogus lakstantis su skalbinių lyginimo lenta Savanorių prospekte. Mes apie 6 valandą ryte išėjome su draugais iš striptizo klubo. Pamatėme atvykstantį taksi iš kurio išlipo šis žmogus su lyginimo lenta ir nuėjo link viešbučio.

Iš pradžių jo ten neįleido, po to kažkaip jis ten pateko, pabuvo kelias minutes ir po to ar jį išvijo, ar jis savo noru išėjo. Pasiėmė lentą, atbėgo iki Savanorių ir nubėgo link senamiesčio“, – pasakojo vaizdelį užfiksavęs kaunietis.

33
42
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.