Skaitytojai juokiasi: atgijęs Kauno simbolis bėga iš miesto - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Skaitytojai juokiasi: atgijęs Kauno simbolis bėga iš miesto

Dalintis:

Savaitgalį viešojoje erdvėje išplito vaizdo įrašas, kuriame galima matyti į automagistralę Vilnius-Kaunas-Klaipėda išbėgusį bulių. Paskui besiblaškantį gyvūną bėgioja ir žmogus, kuris bando jį nuginti nuo kelio.

Vaizdo įrašą naujienų portalui “Kas vyksta Kaune” persiuntė keli kauniečiai. “Atgijo Kauno simbolis iš skulptūros. Ar tik atgijęs nebando bėgti iš Kauno?” – retoriškai klausė skaitytojas.

Kaip rašoma vaizdo įrašą paplatinusio asmens “Facebook” paskyroje, bulius automagistralėje buvo užfiksuotas ties Kryžkalniu.

“Kas vyksta Kaune” primena, kad vasario pabaigoje Muravos sankryžą papuošė daug kritikos sulaukęs naujas Kauno akcentas – Tauras. Tad automagistralėje pasirodęs bulius ne vienam skaitytojui sukėlė asociacijas su Kaunu.

26
20
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale “Kas vyksta Kaune”.