Kauniečio telefonas nenutyla du mėnesius: atakuoja iš skirtingų numerių ir kalba rusiškai - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kauniečio telefonas nenutyla du mėnesius: atakuoja iš skirtingų numerių ir kalba rusiškai

R. Tenio ir Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Kaunietis neapsikentė jau du mėnesius atakuojančių telefono skambučių. Iš skirtingų šalių telefono numerių vyrui skambina kone kasdien, o kitame laido gale pasigirsta rusakalbis vyras.

“Sveiki, ar čia tik man vienam netyla telefonas nuo skambučių jau antras mėnuo? Skambinama vis iš skirtingų numerių: Paryžius, Bulgarija, Jungtinė Karalystė, lietuviškų numerių ir t.t. Pakėlus ragelį, rusiškai pradeda kalbėti vyras, rėkdamas kažką: “Vladimir, Vladimir.” Ar čia jau aferistai sukasi? Nespėju blokuoti numerių. Tik atmetu vieną skambutį, jau skambina iš kito. Ir taip kasdien”, – penktadienį savo patirtimi dalijosi kaunietis.

Telefono skambučiai / Skaitytojo nuotr.

“Kas vyksta Kaune” primena, kad saugantis sukčių apgaulės, būtina išlaikyti budrumą ir blokuoti kiekvieną apgavikų telefono numerį.

34
19
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale “Kas vyksta Kaune”.