Skaitytojas: liūdna, kai šimtametis medis virsta malkų krūva (papildyta) – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Skaitytojas: liūdna, kai šimtametis medis virsta malkų krūva (papildyta)

Dalintis:

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas savaitgalį užfiksavo Žaliakalnyje švarinamą sklypą. Prie judrios miesto sankryžos neliko iš pažiūros sveiko ir stipraus medžio.

„Vaizdas iš tiesų liūdina, kai matai, kad šimtametis sveikas medis yra paverčiamas malkų krūva. Tokiose miesto zonose tokie medžiai yra puošmena ir vertybė, kuri turi būti saugomi. Tik ne čia, nes panašu, kad sklypas ruošiamas statyboms.

Tokiu atveju medis neturėtų būti kliūtis. Tokie nelegalūs veiksmai turi susilaukti aplinkosaugos dėmesio ir turi būti pradėtas tyrimas dėl galimai neteisėtų veiksmų. Adresas: Utenos g. 1, Kaunas“, – sekmadienio vakarą naujienų portalui rašė skaitytojas.

Susisiekus su Kauno aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiuoju specialistu Remigijumi Geležausku, paaiškėjo, kad dėl minėto medžio buvo gautas pranešimas. Aplinkosaugininkai nuvyko įvertinti situacijos ir paaiškėjo, jog medis nesaugotinas ir pažeidimų nenustatyta.

31
75
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.