Kaunietis danguje pamatė sužibusius šviesos kamuolius - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis danguje pamatė sužibusius šviesos kamuolius

Kaunietis danguje pamatė sužibusius šviesos kamuolius / Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Pirmadienio vakarą danguje fiksuoti įvairiausi išskirtiniai reiškiniai. Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pranešė apie netikėtai dangaus skliaute pamatytus du didelius šviesos kamuolius.

„Virš Juragių radijo ir televizijos retransliacijos stoties danguje teko išvysti tokį vaizdą – du didelius šviesos kamuolius.

Kabo danguje, matosi net ir iš Aleksoto rajono. Nepanašu, kad tai būtų lėktuvai ar dronai, anei balionai ar fakelai“, – pamatęs nekasdienį reiškinį danguje pranešė vyras.

Prieš keletą dienų panašiu vaizdu socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi audrų, pašvaisčių, kosmoso ir dangaus stichijų medžiotojai savo puslapyje „Sky Chasers LT“.

Tąsyk jie rašė, jog tai viena įdomesnių dangaus kompozicijų, kai zodiako šviesoje, beveik vienoje tiesėje atsiduria Jupiteris, Venera ir Mėnulis.

Galbūt tą patį reiškinį kauniečiui pavyko užfiksuoti ir virš Juragių radijo ir televizijos retransliacijos stoties.

8
1
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.