Skaitytojas įspėja: kelininkai Vilijampolėje paliko šventinių dovanėlių | Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Skaitytojas įspėja: kelininkai Vilijampolėje paliko šventinių dovanėlių

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Pirmadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ pasiekė kelininkų darbu ne itin patenkinto kauniečio laiškas. Vyro teigimu, nuo praeitos savaitės Neries krantinėje vairuotojus stabdo aštriais kampais nugremžtas asfaltas, bet duobių užtaisymo artimiausiomis dienomis nenusimato.

„Prasidėjo rudeninis gatvių tvarkymo sezonas. Savivaldybės įmonė „Kauno švara“ atlieka gatvių remonto darbus. Kaip ir būtų džiugi žinia vairuotojams, jeigu ne keletas aplinkybių.

Didmiesčiuose kelininkai turėtų stengtis atlikti remonto darbus kuo greičiau, kad tik mažiau sukeltų nepatogumų vairuotojams, tačiau ne Kaune. Pas mus viskas vyksta taip, kad kiltų kuo mažiau nepatogumų kelininkams, o tiksliau, jų vadovams.

Neries krantinėje ties 16-u biurų pastatu „išgraužė“ asfaltą dar spalio 25 dieną. Sekančią dieną darbai persimetė toje pačioje gatvėje po Varnių tiltu. Šiandien „graužimo“ darbai persimetė Neries krantinėje nuo Varnių tilto Šilainių mikrorajono link.

Išgraužos padarytos tokios, kad vairuotojai netik pristabdo, tačiau net visiškai sustoja, idant galėtų įveikti kliūtis. Rytoj prasideda dvi laisvos dienos, kai žmonės vyks lankyti kapų ir visi turės ropoti per padarytas išgraužas dar mažiausiai dvi dienas, nes lapkričio 1-ąją ir 2-ąją tikrai kelininkai nedirbs.

Taigi šią savaitę važiuojant Neries krantine privalu apsišarvuoti kantrybe, nes kelininkai paliko Helovino dovanėlių. Tačiau viso to juk galima išvengti, jeigu tik kelininkai ką išgraužė, sutvarkytų bent jau sekančią dieną, o ne po savaitės ar daugiau, kaip dabar Kaune vyksta“, – pastebėjimais pasidalijo skaitytojas.

„Kauno švaros“ viešųjų ryšių specialistas Jonas Tumpa pirmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad darbus Neries krantinėje atlieka minėta bendrovė. Pašnekovas nurodė, jog remontą gatvėje numatyta užbaigti per šią savaitę.

Asfaltavimą kelininkai esą būtų pradėję jau šiandien, tačiau sutriko medžiagų tiekimas, todėl darbas nusikėlė po švenčių. Ketvirtadienio rytą gavus medžiagas, bus imtasi asfaltuoti nugremžtas važiuojamosios dalies vietas.

1
15
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.