Laukinis svečias į Kauną užsuko ne pirmą kartą: įspėja vairuotojus | Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Laukinis svečias į Kauną užsuko ne pirmą kartą: įspėja vairuotojus

Dalintis:

Antradienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė gana neįprastas vaizdo įrašas iš Chemijos gatvės – ten užfiksuotas slampinėjantis briedis. Kauniečiai teigia, kad svečią iš miško pastebėjo ir antradienio rytą.

„Antradienį apie 7.00 val. K. Baršausko gatve nuo „Lidl” parduotuvės link studentų miestelio lėtai nukulniavo briedis. Pastebėjau kokia 20 m prieš mašiną, stabtelėjau vidury kelio kol jis praeis. Gal tas pat kurį matė Chemijos gatvėje”, – trečiadienio rytą spėliojo kaunietis.

Ilgakojį laukinį gyvūną antradienio rytą pastebėjo ir dar viena kaunietė.

„Briedis Prancūzų gatvėje, netoli Trijų Mergelių tilto, antradienio rytas, 7.30 val.”, – vaizdo įrašu dalijosi moteris.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ seniau yra sakęs Lietuvos zoologijos sodo vyriausiasis biologas Benas Arūnas Noreikis, briedžio apsilankymas mieste nėra įprastas reiškinys, tačiau ir ne pirmas kartas.

„Tai ne pirmas kartas, kad Kauno mieste vaikšto briedis, per pastaruosius keletą metų, gal 10-15 yra buvę tokių atvejų. Kad atklydo nieko tokio, miestas plečiasi, jų buveinės plečiasi, jie migruoja, miestas užkirtęs migracijos kelius. Naktį, kai ramu, jie keliauja per miestą“, – yra sakęs B. A. Noreikis.

Specialistas tąkart taip pat nurodė, kad svarbiausia gyvūnams netrukdyti ir jų nebaidyti. „Jeigu bus pabaidytas, gali bėgti gilyn į gyvenamuosius kvartalus ir sukelti sumaištį“, – įspėjo biologas.

6
1
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.