Skaitytojas šaukiasi pagalbos: pavogta mediena ir skardos už keliolika tūkst. eurų – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Skaitytojas šaukiasi pagalbos: pavogta mediena ir skardos už keliolika tūkst. eurų

Pavogta mediena ir skardos / Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytojas su pagalbos šauksmu. Liepos 23 dieną Kauno rajone buvo pavogta mediena ir skardos, o padarytas nuostolis siekia keliolika tūkstančių eurų. 

„Padėkite! Turime informacijos, kad vagystė Masteikiuose, Šėtos g. 15, prie Neries, prasidėjo šeštadienį anksti ryte (liepos 23d).  Gal kažkas matėte pas kaimynus, ar kur gatvėje. Gal turite filmavimo kameras, vaizdo registratorių. Tinka bet kokia informacija. Medienos ilgis apie 6 m.

Policija informuota, tyrimas pradėtas. Asmenys, turintys bet kokios informacijos, prašau skambinti tel. nr. 868358960 (anonimiškumą garantuojame). Atlygis 1000 eurų. Sugaukime vagis kartu. Išvalykime savo rajoną“, – rašė skaitytojas.

21
3
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.