Įamžino kaunietis: „VW Golf“ kaip povandeninis laivas – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Įamžino kaunietis: „VW Golf“ kaip povandeninis laivas

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Ketvirtadienio vakarą Ringaudų seniūnijoje, Nemuno upės pakrantėje, pastebėtas apsemtas lengvasis automobilis. Baimintasi, kad transporto priemonę gali nunešti srovė.

„Kažkieno „VW Golf“ nuplaukė į Nemuną netoli Kačerginės“, – ketvirtadienio vakarą vaizdais nuo upės pakrantės dalijosi skaitytojas.

Automobilis Nemune / Skaitytojo nuotr.

Pranešimo, kad Nemuno upėje iki slenksčio yra apsemtas automobilis, Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba sulaukė ketvirtadienį apie 22.13 val.

Atvykus į Pyplių kaimą, Panemunės gatvę, pastebėta, kad dėl pakilusio vandens lygio Nemuno upėje buvo apsemta važiuojamoji kelio dalis, automobilis „VW Golf“ apsemtas iki durelių apačios.

Techninių galimybių ištraukti automobilį ugniagesiai neturėjo, tačiau, anot ugniagesių, nebuvo ir pavojaus, kad automobilį upė gali nunešti.

8
21
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.