Įspėja vairuotojus: Žaliakalnyje atsivėrė smegduobė – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Įspėja vairuotojus: Žaliakalnyje atsivėrė smegduobė

/ Skaitytojo, Kaunas.lt nuotr.
Dalintis:

Šylant orams keliuose atsiveria nemažai duobių, ne išimtis ir Raseinių gatvė, Žaliakalnyje. Čia kaunietis užfiksavo smegduobę, į kurią nenorėtų papulti joks vairuotojas. Tiesa, duobę išmanūs praeiviai paženklino strypu ir kibirėliu.

„Raseinių g. Žaliakalnis“, – apie pastebėtą duobę informavo kaunietis.

Gyventojai duobes žymėti gali ir „Waze“ programėleje, tačiau pats greičiausias ir tiesiausias kelias – parašyti „Kauno švaros“ darbuotojams el. paštu duobes@svara.lt (esant galimybei, pridėti duobės nuotrauką). Taip pat, gyventojai apie atsivėrusią duobę gali pranešti „Gatvių apšvietimas“ avarinei tarnybai, numeriu 8 800 20 000, kreiptis į savo rajono seniūniją arba Kauno miesto savivaldybę, nurodė „Kauno švaros“ atstovas žiniasklaidai, Jonas Tumpa.

4
8
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.