Tokių paukščių peštynių kaunietė dar nebuvo mačiusi: vienas balandis kapojo du kitus – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Tokių paukščių peštynių kaunietė dar nebuvo mačiusi: vienas balandis kapojo du kitus

Dalintis:

Net ir šiais laikais galima susidurti su gamtos reiškiniais, kurie nustebina. Būtent viena kaunietė su portalu „Kas vyksta Kaune“ pasidalino neįprastai žiauriu balandžių elgesiu Dainavoje.

„Šiandien susidūriau su neįprasta situacija. Dainavos rajono daugiabučių kieme pirmą kartą pamačiau, kaip balandžiai žudo vieni kitus. Kiek mačiau peštynės tarp balandžių būdavo paprastos, kaip ir kitų paukščių, tačiau tokio žiaurumo nesu mačiusi“, – paukščių elgesiu stebėjosi kaunietė.

Skaitytoja taip pat pridėjo, kad šalia gulėjo dar vieno balandžio kūnas. Tad vaizdo įraše greičiausiai užfiksuota jau antra kovingojo balandžio auka.

5
21
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.