Kelis mėnesius smarvę kenčianti kaunietė prarado kantrybę: negalime net ramiai išsimiegoti – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kelis mėnesius smarvę kenčianti kaunietė prarado kantrybę: negalime net ramiai išsimiegoti

R. Tenio nuotr.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Vėlų trečiadienio vakarą su portalu „Kas vyksta Kaune“ susisiekė viena Dainavos mikrorajono gyventoja, kuri jau porą mėnesių kiekvieną naktį jaučią nemalonų kvapą. Dėl smarvės pradaryti langus bijanti moteris skundžiasi, kad dėl to naktimis neįmanoma pilnai išsimiegoti.

„Dainavoje, netoli Girstučio, kiekvieną darbo dienos naktį lauke jaučiama didžiulė smarvė. Savaitgaliais naktį nesmirda. Auginu dukrytę ir dažniausiai miegu ne visą naktį. Naktį negalime prasiverti langų, nes blogo kvapo būtų pilni namai. Šios problemos nebuvo praeitą žiemą. Stebiu šį reiškinį jau porą mėnesių. Gryno oro namuose reikia, kad visi geriau miegotume, bet tarša lauke didžiulė“, – rašė kaunietė.

17
138
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
DIENOS TOP

Populiariausi

NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.