Konteinerių statymo ypatumai Kaune – prilaiko vos kelios plytos – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Konteinerių statymo ypatumai Kaune – prilaiko vos kelios plytos

/ Skaitytojo Rimvydo nuotr.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Į redakciją kreipėsi susirūpinęs kaunietis, kuris užfiksavo Eiguliuose ant plytų pastatytus didelius konteinerius. Nuo nelaimės trūksta tik mažo stumtelėjimo.

„Rašau Jums, nes gal viešumas padės pataisyti konteinerių statymo ypatumus. Kreipiausi ir į „Kauno Švarą“, bet jokio rezultato nesulaukiau“, – problemos ištakas ir bandymus atkreipti dėmesį į problemą pasakojo skaitytojas Rimvydas.

„Prie P. Plechavičiaus gatvės 6 namo automobilių aikštelės pastatyti drabužių išmetimo du konteineriai tiesiog paremti plytų gabalais. Jei kas bent kažkiek pajudintų ir tie konteineriai labai „gražiai“ kristų, galėtu apgadint ne tik mašinas bet dar kokį žmogų sužalotų, – baiminosi jis, pridėdamas nuotraukas kaip „šiuolaikiškai“ pastatomi tie konteineriai.

Skaitytojo teigimu, jis bandė kreiptis ir su konteinerius tuštinančiais darbuotojas, tačiau iš jų sulaukė tik pajuokos.

„Vieną karta vykdamas į darbą pamačiau kaip aptarnauja šiuos konteinerius ir paklausiau ar nenorėtų nukelt nuo tų plytų, tai tik nusijuokė ir numojo ranka. Atrodytų lygtais čia nieko tokio. Bet užtektų tik vieno karto, o tada pradėtų visi vieni kitus kaltint“, – situaciją papasakojo kaunietis.

10
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
DIENOS TOP

Populiariausi

NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.