Šančiuose vėjo gūsio neatlaikė galiūnas gluosnis: o jei čia būtų vaikai? – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Šančiuose vėjo gūsio neatlaikė galiūnas gluosnis: o jei čia būtų vaikai?

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Šančiuose stipraus vėjo neatlaikė vaikų žaidimų aikštelėje augęs gluosnis, laimei stipraus vėjo gūsis atvinguriavo, kai žaidimų aikštelėje nebuvo nė vieno vaiko.

„Adresas Verkių g. 18-20 namų tarpe tiesiog žmogaus akyse nuvirto medžiai ant vaikų žaidimų aikštelės, niekas nenukentėjo, vaikai buvo darželiuose ar mokyklose“, – pasidžiaugė kaunietis ir dar kartą priminė, kaip svarbu pasisaugoti gūsingo vėjo.

Vaikų žaidimų aikštelė / Skaitytojo nuotr.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, antradienį Lietuvoje dėl didelio slėgio kontrasto vyrauja gana smarkus pietryčių vėjas, vietomis jo gūsiai gali siekti iki 15–16 m/s. Pietrytys vėjas nerims ir trečiadienį, vietomis gūsiai sieks 15–17 m/s.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
DIENOS TOP

Populiariausi

NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.