Baisią traumą patyręs kaunietis renginių vedėjas prašo padėti – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Baisią traumą patyręs kaunietis renginių vedėjas prašo padėti

Dalintis:

Renginių vedėjas Edvinas Vadoklis susidūrė su didele bėda – prieš kelis mėnesius iškrito iš ketvirto aukšto ir patyrė daugybinius kūno sužalojimus. Kaunietis nusprendė paviešinti, kas jam nutiko ir prašo palaikymo bei pagalbos.

Savo istoriją renginių vedėjas paviešino socialiniame tinkle „Facebook”, įrašu pasidalino keli šimtai E. Vadoklio artimųjų. Su prašymu padėti į „Kas vyksta Kaune” kreipėsi ir skaitytojai.

„Artėjant ypatingai nelaukiamam gimtadieniui,simboliška, bet aš apie nueitą kelią ir jame sutiktas duobes. Tiksliau apie vieną, didelę ir labai skausmigą į kurią įpuoliau.

Vieni žinote, kiti – girdėjote, treti – nieko nenutuokiate, toji duobė – š.m. liepos 27 dieną iškritau iš ketvirto aukšto. Patyriau daugybinius kūno sužalojimus, sumušti vidaus organai, lūžę kaulai, pabirę dantys…

Tiek man, tiek mano artimiesiems teko patirti išties labai daug : atsargios ir labai kuklios prognozės dėl išgyvenimo, vėliau – dirbtinai sukelta koma, 8 operacijos, dializės, perpilinėjamas kraujas… Tik patyrusių ir nuostabių gydytojų dėka buvau ištrauktas iš mirties nagų, įdėjęs ir pats nemažai pastangų, šiandien jau galiu sakyti – blogiausia yra praeityje. Nors ateitis dar labai miglota, prognozės geros – įmanomas pilnas atsistatymas, tik laukia ilgas gydymas, reabilitacija, o kada savarankiškai atsistosiu ant kojų ir galėsiu dirbti, kol kas lieka neaišku.

Įvykus šiam visai nelinksmam likimo pokštui,neslėpsiu, buvau ne vienas, bičiulio draugijoje su taure rankoje… Tikiu, kad visų gyvenimuose būna tokių akimirkų… To pasekoje, jau trečias mėnuo negaunu jokių nedarbo išmokų, o tai reiškia, gyvenu be pajamų. Turbūt galima nuspėti, kiek tenka patirti išlaidų… O dar nebuvo pilnai atsistatyta po visų covidų ir karantinų…

Draugai, bičiuliai, kolegos ir bendraminčiai, prašau Jūsų pagalbos.

Tie,kas mane pažįstate, suprasite į kokią duobę įpuoliau ir kiek man reikėjo perlipti per save, kad šis prašymas atsirastų. Tikiu, kad geri darbai sugrįžta karmos taškais, juk sakoma, kad dalinantis džiaugsmu – jis didėja, o bėda – sumažėja. Žengiu žingsnį šiuo man visiškai nepažįstamu keliu. Viliuosi sulaukti daugiau palaikymo, nei pasmerkimo.

Prašau Jūsų ar motyvacine, palaikymo žinute, ar paminėjimu vakaro maldoje, ar kuklia finansine parama padėti man šiuo nelengvu laiku. Už viską širdingai dėkoju“, – rašė E. Vadoklis.

Asmeninę E. Vadoklio banko sąskaitą galite rasti „Facebook” įraše čia:

7
14
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.