Užfiksavo rekonstruojamoje Vilniaus gatvėje iškastus kaulus: didelė tikimybė, kad čia žmogaus – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Užfiksavo rekonstruojamoje Vilniaus gatvėje iškastus kaulus: didelė tikimybė, kad čia žmogaus

Skaitytojų nuotr., „kAs vyksta Kaune“ montažas
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Sekmadienio vakarą portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė nuotraukos iš Vilniaus gatvės rekonstrukcijos, kur buvo užfiksuoti iškasti kaulai. Anot skaitytojo, didelė tikimybė, kad iškasenos yra būtent žmonių kaulai.

„Kasybų metu iškasta kaulų daug visokiausių, patikimas šaltinis – reabilitologė iš Vilniaus Santariškių klinikų – sako, kad 90-95 procentų tikimybė, kad čia žmogaus kaulai. Kodėl ten darbininkų pirštinėse suslėpti nežinau, aš taip radau. Darbininkų nematyt, nedirba šiuo metu, bet tiesiog palikta daug kaulų, prikaišiota į maišiukus ir pirštines“, – pasakojo nuotraukų autorius.

6
9
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
DIENOS TOP

Populiariausi

NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.