Joninių išvakarės Kauno apskrityje kai kuriems vairuotojams baigėsi policijos patikrinimu. Pareigūnai praneša apie du atvejus, kai prie vairo sėdusiems asmenims nustatytas
sunkus girtumo laipsnis.
Kaip praneša
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, birželio 23 d., apie 18.55 val., Kaune, Žemaičių plente, patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „VW Touran“.
Paaiškėjo, kad automobilį vairavo neblaivi moteris, gimusi 1981 metais. Jai nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,74 promilės.
Tą pačią dieną, apie 14 val., Kauno rajone, Babtų miestelyje, neblaivus vyras, gimęs 1989 metais, vairavo automobilį „VW Caddy“. Jam taip pat nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,73 promilės.
Abiem atvejais dėl įvykių aplinkybių aiškinasi pareigūnai.