Kauno „Žalgiris“ pasiekia antrąją iš eilės pergalę namuose – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ pasiekia antrąją iš eilės pergalę namuose

Kevino Pangoso tritaškių salvės ir A. Limos šou užtvirtino kauniečių pergalę prieš Bambergo „Brose“ Eurolygoje rezultatu 86:72. Tai buvo trečioji Š. Jasikevičiaus auklėtinių pergalė, bei antroji iš eilės pasiekta namuose.

1 Kėlinys

Pirmuosius taškus rungtynėse pelno A. Lima, užbaigdamas sėkmingą žaidimą du prieš du ir išprovokuodamas varžovo pražangą. 3:0

Panašu, jog žaidėjams dar prireiks laiko susireguliuoti savo taikiklius – iš po krepšio metimus prameta R. Seibutis bei A. Lima, o svečiai iš Vokietijos taip pat stringa atakuodami. Kėliniui įpusėjus rezultatas 5:6

Į taiklų K. Pangos metimą iš toli svečiai atsako 2 tiksliais tritaškiais, o skirtumo iki minimalaus vėl mažina L. Westermann. Antrojoje kėlinio pusėje abiejų komandų snaiperiai pradėjo pataikyti iš toli 11:12

P. Jankūnas trumpam išveda Kauno ekipą į priekį, tačiau A. Kavaliausko klaidos abiejose aikštės pusėse priverčia prašyti Š. Jasikevičių minutės pertraukėlės 13:16

Minutės pertraukėlė komandos žaidimo nepagerino. Nors P. Jankūnas pelnė 2 taškus su pražanga ir išprovokavo trečiąją asmeninę pražangą P. Heckmann, besitęsiančios klaidos gynyboje leido svečiams iš Vokietijos atitrūkti 4 taškais 18:22.

2 Kėlinys

Gynyboje Kauno „Žalgiris“ ir toliau nepersistengia – varžovai metimus iš žaidimo pataiko stebėtinu tikslumu – daugiau nei 2 trečdaliai šūvių pasiekia tikslą, o „Brose“ dar labiau didina persvarą 22:28

Kauniečiai turi dėl ko džiūgauti – narsiu prasiveržimu taškus iš po krepšio pelno L. Lekavičius, varžovo metimą įžūliai blokuoja B. Motum, tiesa, mačo arbitrai už šį veiksmą skiria pražangą, o galiausiai sirgalius „Žalgirio“ arenoje iš vietų pakelia A. Milaknio tritaškis, kuris priverčia Bambergo miesto ekipos trenerį prašyti minutės pertraukėlės 27:28

Šeimininkams pagaliau pavyksta susikrauti trapią persvarą – po sunkaus metimo iš po krepšio žalgiriečiai priekyje 5 taškų skirtumu 35:30

Likus 2 minutėms iki ketvirčio pabaigos savo antrąjį tritaškį šiose rungtynėse smeigia K. Pangos, o Kauno „Žalgiris“ priekyje 38:34

Kanadietis atakoje nesustabdomas – K. Pangos pataiko dar 2 tritaškius iš eilės, sukeldamas kurtinantį triukšmą „Žalgirio“ arenoje, tačiau svečiams tai rūpi mažiausiai – J. Strelnieks atsako tuo pačiu 44:37

Kauniečius į ilgąją pertrauką dar vienu tritaškiu palydi K. Pangos, o persvara didėja iki 8 taškų 47:39

3 Kėlinys

Žaidimą Kauno „Žalgiris“ tęsia ten, kur ir užbaigė – metimą iš toli pataiko P. Jankūnas, o A. Lima pučia varžovų mestą kamuolį nuo krepšio. 50:39

K. Pangos pataiko šeštąjį savo tritaškį iš eilės, o kauniečiai ir toliau didina pranašumą – 55:39

Trečiajam ketvirčiui įpusėjus aikštės šeimininkai išlaiko dviženklę persvarą 57:45

D. Theis dėjimu iš viršaus priverčia susiimti už galvų „Žalgirio“ sirgalius, tačiau ši emocinė būsena trunka neilgai – 2 taškais atsako B. Motum, baudas meta E. Ulanovas, o į aikštelę sugrįžta solidžią atkarpą kėlinio pradžioje sužaidęs A. Lima. 66:50

Vos sugrįžęs ant parketo brazilas atsidėkoja sirgaliams dar vienų įspūdingu bloku svečiams, o kitoje aikštės pusėje po L. Westermann perdavimo grūda kamuolį iš viršaus. 68:53

Kauno „Žalgirio“ arenoje sirgaliai užkūrė tikrąją pirtį, o užtikrindamas, kad ji neužgestų, L. Westermann įmeta dar vieną tritaškį į ugnį. Kėlinys baigiasi labai teigiamu rezultatu šeimininkams – 71:55

4 kėlinys

Ketvirčio pradžia liūdnoka – 4 baudų metimus pataiko „Brose“ krepšininkai, o galiausiai dar ir tolimu metimu ataką užbaigia D. Miller. 73:63

Praėjus 3 minutėms nuo kėlinio pradžios šeimininkai prisivijo rungtynių tempą – pražangą puolime išprovokuoja L. Westermann, o nesutikusiam su mačo arbitrų sprendimu Bambergo ekipos treneriui skiriama techninė pražanga. 77:63

Įžaidėjas iš Prancūzijos dar vienu tritaškiu mažina vokiečių viltis išlyginti rezultatą. 80:65