J. Niewierowiczius traukiasi iš G. Nausėdos patarėjo pareigų – Kas vyksta Kaune

J. Niewierowiczius traukiasi iš G. Nausėdos patarėjo pareigų

ELTA 2024/06/22 20:08
Jaroslavas Neverovičius / ELTOS / J. Elinsko nuotr.
Jaroslavas Neverovičius / ELTOS / J. Elinsko nuotr.

Ukrainos ministrų kabinetui baigus formuoti Nacionalinės atominės energetikos operatorės „Enerhoatom“ Nacionalinę tarybą, vienas jos narių bus prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas Jarekas Niewierowiczius. Apie tai skelbiama Ukrainos Ministrų kabineto įsakyme.

Šią žinią Eltai patvirtino ir prezidento vyriausiasis patarėjas Frederikas Jansonas. Pasak jo, įsigaliojus J. Niewierowiczius sutarčiai su „Enerhoatom“, šalies vadovo Aplinkos ir infrastruktūros grupės vadovas bei vyriausiasis patarėjas paliks pareigas Prezidentūroje.

Šią tarybą sudaro penki asmenys, iš kurių trys yra nepriklausomi, o du – valstybės atstovai. Tai nurodyta Ukrainos Ministrų kabineto įsakyme.

Į Nacionalinės atominės energetikos bendrovės stebėtojų tarybą nepriklausomais nariais paskirti Timothy‘is Johnas Stone‘as, Michaelas Elliottas Kirstas, J. Niewierowiczius, o valstybės atstovais – Petrukas Vitaliy Viktorovyčius ir Milovanovas Timofejus Sergejevičius.

J. Niewierowiczius nuo 2019 m. eina prezidento G. Nausėdos vyriausiojo patarėjo pareigas ir vadovauja Aplinkos ir infrastruktūros grupei.

Nuo 2012 m. dvejus metus jis buvo energetikos ministru Algirdo Butkevičiaus Vyriausybėje. Tuo metu jis dalyvavo derybose dėl Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo. 

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA