Lietuvos futbolininkai Latvijoje iškovojo pergalę Baltijos taurės pusfinalyje – Kas vyksta Kaune

Lietuvos futbolininkai Latvijoje iškovojo pergalę Baltijos taurės pusfinalyje

Lrytas.lt 2024/06/08 18:29
ELTA, J. Elinsko nuotr.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šeštadienį Liepojoje iškovojo pergalę Baltijos taurės pusfinalyje. Edgaro Jankausko auklėtiniai 2:0 (0:0) įveikė Latvijos futbolininkus.

Lietuviai į priekį išsiveržė 49-ąją minutę. Paulius Golubickas iš dešiniojo aikštės krašto pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kurioje Armandas Kučys iš kelių metrų smūgiu su galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

71-ąją minutę krito ir antrasis įvartis į šeimininkų vartus. Įsibėgėjęs Artūras Dolžnikovas suklaidindamas varžovą jį parklupdė ir iš už baudos aikštelės itin tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į kairįjį viršutinį vartų kampą.

Finalą lietuviai žais birželio 11 dieną, 19 val. Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

Mūsiškiams iššūkį mes Estijos ir Farerų Salų poros nugalėtojai.

Lietuvos rinktinė paskutinį kartą Baltijos taurę į viršų kėlė 2010 metais.