Nemokamas Gjan, Angelou ir Remio Retro su Gamka koncertas Kaune – Kas vyksta Kaune

Nemokamas Gjan, Angelou ir Remio Retro su Gamka koncertas Kaune

Birželio 2-oji jau seniai tapo diena, kai švenčia visa Lietuva: tądien ir didelius, ir mažus sutraukia Nacionalinė grilio diena. Šiemet kartu su grilio diena laukia ir nemokamas populiarių atlikėjų koncertas – klausytojus Kauno Nemuno saloje linksmins Gjan, Angelou ir Remis Retro su Gamka. Ši šventė, kurioje kauniečių ir miesto svečių lauks ir daugiau pramogų – tai kartu ir mažų kainų prekybos tinklo „Lidl“ gimtadienis, kuris šiemet – jau 8-asis.

„Nuo pat pirmos dienos, ir taip – jau aštuonerius metus atsakingai laikomės savo misijos – siūlyti pirkėjams geriausią kainos ir kokybės santykį. Savo drąsiais sprendimais parodėme tiek visiems Lietuvos gyventojams, tiek ir kitiems prekybos tinklams, kad galima ne tik siūlyti reikalingas prekes kasdienai – už draugišką kainą, bet ir aktyviai prisidėti prie daugybės bendruomenių veiklų“, – sako „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Gimtadienis, kuriame dovanų gauna svečiai

Jau tradicija tapęs mažų kainų prekybos tinklo „Lidl“ gimtadienis pritraukia tūkstančius pramogautojų iš visos Lietuvos, ir ne veltui, nes „Lidl“ mažas kainas mėgsta visa Lietuva!

Gimtadienio šventė prasidės birželio 2 d. 14 val., kai mažieji lankytojai kibs į nemokamas pramogas: nuotykius muilo burbulų dirbtuvėse, šėliones batutuose ir oro pilyse bei kitus smagius užsiėmimus. Kauno Nemuno saloje kiekvieno taip pat lauks galybė nemokamų pramogų, taip pat „Lidl Plus“ partnerių dovanos ir kitos staigmenos.

„Lidl“ gimtadienis Kaune / Organizatorių nuotr.

Viena tokių staigmenų – renginyje bus filmuojama TV3 televizijos laida „Lidl“ grilio talentai“, kurią ves nepakartojamasis keliautojas ir kulinaras, „Lidl“ ambasadorius Vytaras Radzevičius. Gimtadienio svečiai bus kviečiami ne tik iš arti pasižiūrėti, kaip vyksta kulinarių laidų filmavimas, bet ir aktyviai išreikšti savo palaikymą labiausiai grilio talento titulo nusipelniusiam laidos dalyviui.

Prie grilio – Vylius Blauzdavičius

Žinoma, koks gimtadienis be šventinių vaišių! Tądien švęsime ir Nacionalinę grilio dieną, o Kauno Nemuno salą užplūs gardūs grilinamų „Grill&Fun“ vaišių – nuo dešrainių, kepamo sūrio iki apskrudusių vištienos kepsnelių – kvapai. Būkite pasiruošę, nes paskanauti tikrai bus ko! Tuo labiau, kad prie kepsninių darbuosis šefo Vyliaus Blauzdavičiaus vadovaujama grilio meistrų komanda, kuri grilins ir nemokamai išdalins daugiau nei 300 kg „Grill&Fun“ gaminių.

„Vylius – vienas žymiausių grilio meistrų Lietuvoje, ir išskirtinai „Lidl“ gimtadienio svečiai galės mėgautis nuostabiais bei išskirtiniais jo pagamintais patiekalais. Paskanauti jų galės tiek maži, tiek ir dideli, nes gardumynų pasirinkimas – tikrai didžiulis“, – sako K. Mažeikytė.

Vietos skrandyje dar pasiliksiančių 16 val. laukia dešrainių valgymo čempionatas. Tiek dalyvius, tiek ir žiūrovus intriguojanti rungtis žada padovanoti nepakartojamų įspūdžių, o dešrainių valgymo azartas apsups visą Kauno Nemuno salą. 15 dalyvių, 10 minučių, ir tik vienas laimėtojas, kuriam atiteks specialus „Lidl“ prizas – net 100 Eur vertės „Lidl“ dovanų kortelė apsipirkti parduotuvėse.

„Lidl“ gimtadienis Kaune / Organizatorių nuotr.

Tvirtai pasistiprinus, gimtadienio svečius išjudins šiuolaikinės Lietuvos muzikos žvaigždės: ikoniškasis Remis Retro ir kylanti žvaigždė Gamka. Be jų, gimtadienio scenoje pasirodys ir romantiškoji Angelou.

Įspūdingą Nacionalinės grilio dienos ir 8-ojo „Lidl“ gimtadienio popietę vainikuos grandiozinis „Lidl” gimtadienio tortas, sumeistrautas iš tūkstančių šviežių vaisių ir daržovių. Torto žvakutes užpūtus, į sceną žengs nepakartojamoji GJan.

„Birželį švęsime ne tik „Lidl“ gimtadienį, bet ir 2024 m. Europos futbolo čempionatą „UEFA EURO 2024“, kurio oficialiais partneriais esame mes. „Lidl“ – taip pat ir futbolo čempionato šviežumo partneris, todėl kviesime visus gimtadienio svečius pasivaišinti šviežiais vaisiais bei daržovėmis, ir taip įkvėpti dar daugiau energijos, kurios reikės norint išmėginti visas gimtadienio pramogas. Tad belieka tik kalendoriuje apsibraukti birželio 2 d.“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė K. Mažeikytė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA