Masinis susidūrimas kelyje Kaunas-Klaipėda: sužalotas mažametis, formuojasi spūstis – Kas vyksta Kaune

Masinis susidūrimas kelyje Kaunas-Klaipėda: sužalotas mažametis, formuojasi spūstis

Važiuojantiems link pajūrio teks apsišarvuoti kantrybe, nes vos išvažiavus iš Kauno susidūrė 4 automobiliai. Eismas smarkiai apsunkintas, yra sužalotų žmonių, tarp kurių – mažametis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, kelyje A1, kryptimi Kaunas-Klaipėda ties Sausinės kaimu susidūrė 4 lengvieji automobiliai – „Audi“, „Toyota“, „Volkswagen“ ir „Mercedes-Benz“.

Avarija A1 kelyje Kaunas-Klaipėda / Skaitytojo nuotr.

Šioje kelio atkarpoje atliekami kelio darbai, galimai dėl šios priežasties ir vairuotojų atidumo trūkumo įvykio susidūrimas.

Anot pareigūno, pirminiais duomenimis į gydymo įstaigą apžiūrai išvežti 3 asmenys – 2 suaugę ir 1 mažametis. Jų gyvybei pavojus negresia.

Taip pat, patikrinus visus vairuotojus, neblaivių asmenų nenustatyta.

Avarija A1 kelyje Kaunas-Klaipėda / Skaitytojo nuotr.

Kol bus supildytos eismo įvykių deklaracijos ir patraukti automobiliai, eismas šioje atkarpoje išlieka apsunkintas. Įvykio vietoje dirba pareigūnai.

Skaitytojai praneša, jog spūstis driekiasi iki pat „Megos“.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA