Baigtas tyrimas dėl galbūt nelegalaus darbo per čiuožimo čempionatą Kaune | Kas vyksta Kaune

Baigtas tyrimas dėl galbūt nelegalaus darbo per čiuožimo čempionatą Kaune

BNS / Dominykas Biržietis 2024/02/28 17:17
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) baigė tyrimą dėl galimai nelegalaus darbo Europos dailiojo čiuožimo čempionato Kaune metu, jo detales tikimasi paskelbti artimiausiu metu.

„Tyrimas yra baigtas“, – BNS nurodė VDI komunikacijos specialistė Jolanta Bielskienė.

Tyrimas buvo pradėtas sausio viduryje, jis turėjo būti atliktas iki vasario 12 dienos, tačiau, anot inspekcijos atstovės, „dėl tam tikrų priežasčių“ to padaryti nepavyko. Terminas galiausia buvo pratęstas dviem savaitėm – iki vasario 26 dienos.

Tyrimo duomenis paskelbti žadama artimiausiomis dienomis.

Situaciją aiškintis dėl galimai nelegalaus darbo čempionato metu VDI ėmėsi po to, kai renginyje dirbusi kaunietė nurodė „Žalgirio“ arenoje buvusi užsipulta, apstumdyta neblaivaus asmens – vieno iš organizatorių Ervino Kvitkausko.

Anot jos, vyras kabinėjosi prie renginyje dirbusių žmonių, keikėsi, išsivysčius žodiniam konfliktui, griebėsi fizinių veiksmų. Moteris teigė buvusi ištempta iš savo darbo vietos, uždaryta į apsaugos kambarį, reikalauta atiduoti akreditaciją, savanoriams duotą striukę.

Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas Vytautas Jasutis moters elgesį pavadino provokacija.

Anot jo, savanorė buvo ten, kur neturėjo teisės būti, o paprašyta išeiti, atsisakė tai padaryti, „vėlėsi į konfliktus“. Federacijos vadovas neigė, kad su moterimi konfliktavęs E. Kvitkauskas renginio metu galėjo būti neblaivus.

Policija dėl incidento gavo tris pareiškimus: renginio apsaugos, Tarptautinės čiuožimo federacijos atstovų ir minėtos moters.

Atlikusi tyrimą, Kauno apskrities policija praėjusią savaitę pranešė incidento dalyviams surašiusi du administracinio nusižengimo protokolus dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA