Kauniečiai pagavo girtą „Volkswagen Golf“ vairuotoją: išlaipino jėga iš mašinos, gale sėdėjo mažametis | Kas vyksta Kaune

Kauniečiai pagavo girtą „Volkswagen Golf“ vairuotoją: išlaipino jėga iš mašinos, gale sėdėjo mažametis

Vėlų šeštadienio vakarą naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė skaitytojos laiškas apie Kaunakiemio gatvėje užfiksuotą girto vyro vairuojamą automobilį „Volkswagen Golf“.

Kaip matyti vaizdo įraše, vairuotojas sunkiai valdė transporto priemonę, kelyje darė įtartinus manevrus. Liudininkės teigimu, kartu su neblaiviu vyru automobilyje buvo vežamas ir mažametis vaikas.

„Šį vakarą pagavome girtą vairuotoją Kaune, Kaunakiemio g. Vairuotoją sekėme nuo Savanorių pr., vyras išlaipino jėga iš mašinos.

Skaudi pamoka, kad visuomenė neliktų abejinga tokioms situacijoms. Vairuotojas pripūtė 2 prom., gale sėdėjo mažametis vaikas“, – „Kas vyksta Kaune“ pranešė įvykio liudininkė.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) informavo, kad vasario 24 d. apie 21.10 val. Kaunakiemio g. automobilį „Volkswagen Golf“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1982 m.).

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,78 prom.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA