Šančiuose įžiebta kauniečių puošta eglutė su trimis viršūnėmis | Kas vyksta Kaune

Šančiuose įžiebta kauniečių puošta eglutė su trimis viršūnėmis

E. Šostakaitės nuotr.

Žemuosiuose Šančiuose sekmadienį buvo įžiebta kauniečių puošta eglutė su trimis viršūnėmis.

Prie A. Juozapavičiaus prospekte esančios parduotuvės įvykusioje eglės įžiebimo šventėje netrūko geros nuotaikos ir jaukumo. Renginyje dalyvavo Kalėdų Senis, skambėjo gyva muzika, kvepėjo gardžiomis vaišėmis.

Socialinėje erdvėje žmonės pasidžiaugė, kad toks renginys suvienijo Šančių bendruomenę. Eglutės įžiebimo renginį gyvai stebėjusieji dėkojo už ypatingas akimirkas.

„Ačiū ir tau šventė buvo puikiausia pasaulyje. Labai super buvo tikrai! Suvienijai šančius!“ – po „TavoMada.lt“ feisbuko įrašu komentavo žmonės.

Kaip skelbėme anksčiau, šią eglutę galėjo puošti visi, norintys prisidėti prie eglės grožio kūrimo. Puošmenos iniciatorius džiaugėsi, kad tokia pavirtusi ir net su trimis viršūnėmis eglutė yra vienintelė ir nepakartojama.

„Šita eglė mūsų visų, tai mano ir gerų žmonių dovana Šančiams. Eglutė stovi A. Juozapavičiaus pr. 49, prie „Tavomados“ parduotuvės. Šią eglę galės puošti visi Šančiai, visas Kaunas ir visa Lietuva.

Eglutė yra skirta mus visus džiuginti ir suartinti, kad galėtume ja didžiuotis kaip didelė šeima!“ – anksčiau skelbė įrašo autorius dizaineris Mantas Mackevičius.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA