Kaune nebelieka greitųjų viešojo transporto maršrutų | Kas vyksta Kaune

Kaune nebelieka greitųjų viešojo transporto maršrutų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno viešajame transporte dar viena naujovė. Greituosius (G) maršrutų autobusus nuo rugsėjo 1-osios keičia sustojimai „pagal pareikalavimą“, ketvirtadienį pranešė Kauno miesto savivaldybė.

Pasak Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Martyno Matusevičiaus, nuo rugsėjo 1-osios intensyvės ir dauguma maršrutų, kursuojančių pro ugdymo įstaigas.

Nuo rudens 54-ąjį maršrutą „Onkologijos ligoninė-Sargėnai“ vietoje mažųjų aptarnaus standartinio tipo autobusai. Jų galinė stotelė bus Vandžiogalos plente ties „Šv. Kazimiero progimnazija“.

Kaip pažymima savivaldybės pranešime, greituosius maršrutus pokyčiai palietė, nes nuo rugpjūčio startavus naujai tvarkai, kuomet autobusai ir troleibusai stoja tik pagal keleivių „pareikalavimus“, paspaudžiant STOP mygtuką, „G“ simboliu pažymėti maršrutai nebeatlieka savo funkcijos.

Skaičiuojam, kad vien per pirmąsias 20 rugpjūčio dienų autobusai nestojo 764 tuščiose stotelėse, o troleibusai – 459. Miestas esą taip pat sulaukė gyventojų ir verslų prašymų, kad į G maršrutus būtų įtraukiamos jiems aktualios stotelės, kurios iki šiol būdavo pravažiuojamos.

Nuo rugsėjo 1-osios 29G, 34G ir 57G autobusai pervadinami į 29, 34 ir 57. Jie kursuos įprastu maršrutu, stodami visose stotelėse būtent pagal keleivių poreikius. 17G ir 27G autobusų maršrutai nutraukiami, tačiau didinamas reisų skaičius 17 ir 3 maršrutuose.

Kauniečių patogumui taip pat atnaujinamas eismas iš pagrindų rekonstruotu žiedu ties pagrindiniu įėjimu į LSMU Kauno klinikas, Eivenių gatvėje: 1, 4, 9, 12 troleibusai bei 3, 34, 41, 43, 54 ir 67 autobusai važiuos iki pat „Klinikų“ stotelės.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA