Įvertinkite: „69 Danguje“ pristato metus brandintą dainą ir jos vaizdo klipą – Kas vyksta Kaune

Įvertinkite: „69 Danguje“ pristato metus brandintą dainą ir jos vaizdo klipą

delfi.lt 2023/08/23 10:51

Kitų metų sausį švęsiančios grupės 20-metį, popgrupės „69 danguje“ narės Karina, Nijolė, Ingrida ir Goda šių metų vasarą savo gerbėjams žeria dar daugiau staigmenų. Dar šių metų liepos mėnesį drauge su atlikėju Gabrieliumi Vageliu suvienijusios jėgas klausytojams dovanojo bendrą dainą „Jei leisi“, o įkvėptos šios kūrybinės bendrystės, šiandien jos pristato metus brandintą dainą ir neseniai pasaulį išvydusį jos vaizdo klipą „Aš prašau“.

Gyvenimas – parodomasis šou

Kaip teigia ilgametę patirtį scenoje ir šou pasaulyje turinčios atlikėjos, ši daina – žinutė, klausytojams apie iškreiptus meilės bei gyvenimo standartus socialinėse medijose.

„Šiais laikais socialiniuose tinkluose matome ir dažnas mūsų kuriame gražų savo gyvenimo bei santykių viršelį, savotišką savojo gyvenimo avatarą socialinėse medijose, taip užsimiršdami ir tą nuspalvintą gyvenimą perkeldami į realų savo gyvenimą, kuris tampa daugiau parodomuoju šou. Taip įnešame į savo gyvenimą daug netikrumo, kuris galiausiai pradeda mus slėgti. Mes, moterys, su patirtimi šou pasaulyje, todėl labai norėjosi tą žinutę ištransliuoti savo gerbėjams ir perduoti, kad mūsų gyvenimui ir santykiams labai reikia tikrumo bei nuoširdumo“, – dainos prasme dalijosi grupės narė ir vadybininkė Ingrida Martinkėnaitė.

Muzikiniame klipe – milijonus sekėjų turintis motoakrobatas

Kaip teigia grupės narės, ši daina, kurios autorius – Arvydas Martinėnas (Vudis) buvo įrašyta dar prieš metus, tačiau savo karjeros zenitą išgyvenančios atlikėjos per darbų gausą nerado laiko jos klipo kūrimui.

Tačiau bendradarbiavimas su atlikėju Gabrieliumi Vageliu ir išleistas vaizdo klipas su juo, įkvėpė grupės nares galų gale išleisti ilgai brandintą dainą bei įvilkti ją į spalvingą ir šokio dinamika apipintą vaizdo klipą. Vaizdo klipo idėja ir įgyvendinimas buvo patikėtas prodiuseriui Aurimui Šidiškiui.

„Gan retai leidžiame naujas dainas, keliame sau ir dainoms aukštą kartelę, kruopščiai atsirenkame ir tikrai laukiame dainos, kuri užkabintų, neštų prasmingą žinutę ir rastų atgarsį visų širdyse. Ne mažiau svarbu ir profesionali komanda šalia, kuri padėtų įgyvendinti dainą ne tik muzikaliai, bet ir vizualiai“ , – kalbėjo. I. Martinkėnaitė.

Muzikinis klipo filmavimas buvo intensyvus ir vyko dviejose Vilniaus lokacijose, su pasiruošimu truko beveik 18 valandų. Išskirtinį muzikinį klipą įgyventi grupės narėms padėjo australų kilmės gitaristas Orestis, Karibų jūros salos kilęs hip hop šokėjas Hubertas, o vaizdo klipe įspūdingus triukus ant motociklo atliko garsus motoakrobatas Šarūnas Kezys.

Milijonus sekėjų socialinėse medijose turintis motoakrobatas dar 2018-aisiais Jungtiniuose Arabų Emyratuose tapo Guinnesso rekordininku – per minutę ant vieno motociklo rato sugebėjo apsisukti net 36 kartus. Vaizdo klipo, kuriame norėjosi daug šokio judesių, padėjo įgyvendinti profesionalus choreografas Šarūnas Kirdeikis, grupės narių stilių kūrė stilistė Gabija Mikalauskaitė.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA