Nidoje susituokė žurnalistas A. Tapinas ir „Laisvės TV“ direktorė, kaunietė G. Milašiūtė – Kas vyksta Kaune

Nidoje susituokė žurnalistas A. Tapinas ir „Laisvės TV“ direktorė, kaunietė G. Milašiūtė

delfi.lt 2023/08/11 17:37
DELFI montažas

Penktadienį Nidoje susituokė visuomenininkas, žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas ir „Laisvės TV“ direktorė Gabija Milašiūtė. Ceremonija įvyko Evangelikų liuteronų bažnyčioje.

Apie asmeninius santykius kalbėti nelinkęs A. Tapinas ir vestuvių metu vengė viešumos. Žinomą vyrą kartu su jo mylimąja G. Milašiūte visos šventės metu prie bažnyčios saugojo apsauginiai.

Delfi primena, kad apie porą pirmą kartą pradėta kalbėti prieš daugiau nei trejus metus. Tąkart į prezidentūros vidinį kiemą rinkosi garbingi svečiai, tarp kurių buvo galima išvysti ir žinomą žurnalistą, „Laisvės TV“ įkūrėją A. Tapiną. Tiesa, tuomet kviestinis svečias pasirodė ne vienas, o kartu su žavia kompanione.

Garsus vyras jau minėtos moters kompanijoje pastebimas ne pirmą kartą, todėl imta svarstyti, kad galbūt tai naujoji jo širdies draugė.

Pora pasirodė kasmetiniame festivalyje „Midsummer Vilnius“, vykusiame Valdovų rūmuose.

Fotografai žinomą žurnalistą su drauge įamžino būryje kitų žiūrovų. Nuo fotoobjektyvų pora nesislapstė, tačiau kartu prie fotosienelės nepozavo ir nuo komentarų apie savo galimus santykius susilaikė.

Delfi susisiekė su A. Tapinu, tačiau pašnekovas, nors ir buvo gerai nusiteikęs, nebuvo linkęs kalbėti apie savo asmeninius reikalus ir nuo plačių komentarų susilaikė.

Nepaisant to, žurnalistas atskleidė, kad šioji moteris yra jo kolegė, vardu Gabija Milašiūtė.

Delfi primena, kad tai jau trečioji A. Tapino santuoka.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA