Vietoje bendruomenės namų Kauno savivaldybė statys futbolui ir regbiui skirtą maniežą | Kas vyksta Kaune

Vietoje bendruomenės namų Kauno savivaldybė statys futbolui ir regbiui skirtą maniežą

BNS / Austėja Masiokaitė-Liubinienė 2023/04/15 14:09
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kaune, Aleksoto mikrorajone netoli aerodromo, ruošiamasi statyti uždarą regbiui ir futbolui skirtą maniežą.

Pasak savivaldybės, jo statybas norima pradėti kitų metų pavasarį.

Trijų aukštų pastatas veidrodiniu fasadu turėtų iškilti Europos prospekte, šalia S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo bei Valstybinės mokesčių inspekcijos. Šiuo metu jam numatytame sklype stovi apleistas administracinis pastatas, sandėlis ir transformatorinė.

Maniežas bus 28 metrų aukščio, prie jo numatyta aikštelė, kurioje tilps 185 automobiliai ir keturi autobusai.

Savivaldybė BNS informavo, jog baigtą projektą tikimasi turėti rudenį. Jeigu procesas vyks sklandžiai, statybas tikimasi pradėti pavasarį.

Aleksotas ir būtent šis sklypas, pasak savivaldybės, pasirinktas dėl patogaus susisiekimo ir todėl, kad čia ji turėjo pakankamai didelį sklypą tokiam statiniui. Be to, Aleksotas yra sparčiai augantis mikrorajonas, išsidėstęs netoli nuo miesto centro.

Savivaldybė pernai pabaigė Dariaus ir Girėno bei šalie jo esančios Sporto halės rekonstrukciją. Kitais metais planuojama baigti darbus ir šalia statomame lengvosios atletikos manieže.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, anksčiau komentuodamas planus Kaune statyti šias dvi uždaras treniruočių erdves teigė, jog „sezoniškumas neturėtų trukdyti treniruotis ir siekti aukščiausių rezultatų“.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, jog minėtame sklype savivaldybė buvo pažadėjusi statyti Aleksoto bendruomenės namus, tačiau pakeitusi savo planus, bendruomenės namų projektą perkėlė į kitą vietą, o galiausiai, žadėtą sklypą ir statinius pardavė aukcione. Viename Aleksoto bendruomenei žadėtame sklype išdygs daugiabučių kvartalas, o kitame dabar Kauno savivaldybė žada statyti futbolui ir regbiui skirtus maniežus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA