„Žalgiris“ išvykoje Turkijoje nudegė | Kas vyksta Kaune

„Žalgiris“ išvykoje Turkijoje nudegė

Stambulo „Fenerbahce“-Kauno „Žalgiris“ / „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (15/15) krepšininkai patyrė pralaimėjimą Eurolygos 30-ojo turo rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 79:87 (16:22, 19:24, 20:19, 24:22) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ (18/12) ekipai.

Kevarriusas Hayesas surinko keturis taškus iš eilės, metimą iš po krepšio įmetė Edgaras Ulanovas, o Laurynas Birutis su varžovo pražanga įdėjo iš viršaus – 9:9. E. Ulanovas smeigė tritaškį, keturiais taškais pasižymėjo Lukas Lekavičius, bet jau teko vytis varžovus – 16:22.

Šešis taškus pirmoje antrojo kėlinio pusėje surinko Ignas Brazdeikis, dvitaškį įmetė Isaiah Tayloras, o Achille Polonara dukart taikliai metė iš toli – 30:31. Rolandas Šmitas sumetė du baudų metimus, tritaškį pataikė L. Lekavičius, bet deficitas jau buvo dviženklis – 35:46.

Po pertraukos dvitaškius pataikė K. Hayesas ir I. Tayloras, R. Šmitas įsirašė penkis taškus, o I. Brazdeikis realizavo du baudų metimus – 46:53. Vidutinio nuotolio metimu pasižymėjo K. Hayesas, R. Šmitas pridėjo tritaškį, baudos metimą įmetė Arnas Butkevičius, du realizavo E. Ulanovas, o kėlinio pabaigoje tašką pelnė K. Hayesas – 55:65.

Nelengvą metimą iš po krepšio įmetė I. Brazdeikis, aštuonis taškus surinko R. Šmitas, o reidą po krepšiu surengė I. Tayloras – 67:77. L.Birutis įdėjo iš viršaus ir įmetė dvitaškį, I. Tayloras taikliai metė iš toli ir pridėjo dvitaškį, dvitaškiu su varžovo pražanga pasižymėjo K. Hayesas, tačiau rungtynių baigties pakeisti nepavyko – 79:87.

„Žalgiris“: R. Šmitas 14, K. Hayesas 12 (9 atk. kam.), I. Tayloras 11 (9 rez. perd.), I. Brazdeikis 10, E. Ulanovas 7 (4 rez. perd.), L. Lekavičius 7, L. Birutis 7, A. Polonara 6, A. Butkevičius 1, T. Dimša 0, K. Lukošiūnas 0.

„Fenerbahce“: N. Hayesas-Davisas 19, T. Dorsey 15, M. Guduričius 14, T. Jekiri 13, J. Motley 13.