Kauno širdyje įsikūrė privati Radvilų klinika – aukštos kokybės medicina tada, kai žmogui jos reikia – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Kauno širdyje įsikūrė privati Radvilų klinika – aukštos kokybės medicina tada, kai žmogui jos reikia

https://videopress.com/v/osKtgp2s

Pačiame Kauno centre, Žaliakalnyje, sausio 12-ąją įvyko privačios Radvilų klinikos atidarymo vakaras, į kurį susirinko didelis būrys žinomų žmonių – Daina Bosas, Rūta Mikelkevičiūtė, Agnė Grigaliūnienė, Eirida Daukšienė ir daugelis kitų. Renginį vedė televizijos ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosian, o vakaro svečiams pasirodymą atliko dainininkas Česlovas Gabalis.

Išskirtiniu įstaigos dizainu ir interjeru besirūpinusi Radvilų klinikos įkūrėja Rita Čeponė teigė, kad siekta paprastų dalykų – sukurti patrauklią erdvę, kuri žmogui būtų maloni, kur jo lauktų operatyvios ir už prieinamą kainą suteikiamos profesionalios labai plataus spektro medicinos bei estetikos paslaugos. Radvilų klinikoje dirbsiantys medikai tikino, kad vieni didžiausių įstaigos privalumų – dėmesys klientui ir pažangi įranga.

Jauki atmosfera ir profesionalų paslaugos

Radvilų klinika įsikūrė pačioje miesto širdyje, istorinėje Radvilėnų pl. vietoje, prie jos patogu privažiuoti ir palikti automobilį stovėjimo aikštelėje. Vos užėjus į kliniką, patenkama į unikalią erdvę, pastato interjeras nė iš tolo neprimena įprastos medicinos įstaigos.

„Ji alsuoja estetika, prabanga, subtilumu, jaukumu. Jaučiama, kad tikrai buvo skirta dėmesio kiekvienai detalei. Mūsų klinikos siekis – sukurti atmosferą, kurioje pacientas jaustųsi ramus, atsipalaidavęs, nepatirtų jokio papildomo streso. Šiame moderniame trijų aukštų pastate taip pat įrengta daugiafunkcė salė, čia vyks seminarai nėščiosioms ir pagimdžiusioms mamoms, individualūs ir grupiniai kineziterapijos užsiėmimai, įvairios paskaitos, vedamos aukštos kompetencijos medicinos specialistų“, – apie Radvilų kliniką kalbėjo jos įkūrėja R. Čeponė.

Visame pasaulyje žinomą mikropigmentacijos ir trichopigmentacijos procedūrų prekės ženklą „Baltic Brows“ su komanda sukūrusi ir plėtojanti moteris pasakojo, kad įsteigti Radvilų kliniką paskatino ne vienas veiksnys. Pirmiausia, augant ir plečiantis tarptautiniam prekės ženklui, atsirado poreikis plėsti paslaugų spektrą – dažnai klientai klausdavo rekomendacijų dėl kitų specialistų, o labiausiai – gydytojų.

„Per pandemiją išryškėjo, kaip sudėtinga yra užsiregistruoti pas gydytojus. Man, kaip architektei, gimė idėja suprojektuoti ir pastatyti bei įrengti centrą, kuriame būtų atliekamos ne tik estetikos procedūros, bet ir teikiamos kokybiškos, lengvai prieinamos medicinos paslaugos“, – atviravo R. Čeponė.

Radvilų klinikos atidarymas / A. Šimkienės nuotr.

Kalbėdama apie modernios ir inovatyvios Radvilų klinikos viziją įkūrėja pabrėžė, kad pagrindinis viso kolektyvo tikslas – teikti kokybiškas, saugias medicinos paslaugas ir padėti žmonėms kuo greičiau išspręsti sveikatos problemas: „Norime padėti kuo greičiau rasti negalavimų priežastis ir pasveikti. Sveikimo procesą kuruojame nuo to momento, kai žmogus tampa Radvilų klinikos pacientu.“

R. Čeponė pasakojo, kad ypatingą dėmesį skyrė įstaigos personalo formavimui. Žaliakalnyje pradėjusioje veikti klinikoje jau dirba patyrę, profesionalūs ir kvalifikuoti gydytojai specialistai, kurių prioritetas – žmogus ir jo sveikata.

„Dauguma mūsų gydytojų dirba ir valstybinėse ligoninėse, atlieka operacijas, turi ilgametę patirtį savo srityse. Mūsų medicinos klinikoje naudojami sveikatą tausojantys, efektyvūs gydymo metodai ir teikiamos kiekvienam žmogui būtinos bei rekomenduojamos medicinos paslaugos. Profesionalūs medikai Radvilų klinikoje dirba su moderniausia įranga, svarbu paminėti, kad klinika įsigijo itin aukštos kokybės ultragarso aparatą ir naujausią Lietuvoje pikosekundinį lazerį. Pacientams galime pasiūlyti labai plataus spektro išsamius tyrimus – nuo genetinių, hematologinių, citologinių, patologinių, elektrolitų, mikroelementų, skydliaukės, kraujo krešėjimo, biochemijos, šlapimo, kraujo grupės, hormonų, PGR, onkocitologinių iki kaulų čiulpų biopsijos bei punkcijos“, – kalbėjo vadovė.

Nuo nėštumo priežiūros iki visiško ištyrimo

Į Radvilų kliniką pacientai galės kreiptis dėl itin plataus spektro konsultacijų bei paslaugų. Žaliakalnyje įsikūrusi klinika apims ginekologiją, teiks nėštumo priežiūros, dermatologijos, ortopedijos-traumatologijos, urologijos, hematologijos, onkologijos, kraujagyslių chirurgijos, alergologijos, kinezeterapijos, neurologijos, genetikos, chirurgijos, estetinės chirurgijos, endokrinologijos, psichiatrijos, echoskopijos, intraveninės terapijos, mikropigmentacijos, taip pat ir trichopigmentacijos paslaugas.

Klinikos hematologas, onkologas dr. Domas Vaitiekus pabrėžė, kad šiandien medikui ypač svarbu turėti pakankamai laiko paciento konsultacijai. „Mano nuomone, pirmiausia turėtume kalbėti apie dėmesį ir laiką, skiriamą pacientui. Susirgęs žmogus turi turėti galimybę laiku patekti pas norimą gydytoją, o medikas turėti pakankamai laiko jo konsultacijai. Svarbu skirti laiko ne administraciniam darbui, dokumentų pildymui, o įsiklausyti į pacientų nusiskundimus, pasidomėti jo savijauta, pasižiūrėti į žmogų holistiškai. Radvilų klinikoje pacientui galėsime paskirti platų spektrą tyrimų, kurių kitur jis galbūt negautų taip operatyviai, tai leis greičiau nustatyti nerimo priežastį ir skirti gydymą ar kitas reikiamas procedūras“, – komentavo gydytojas.

Gydytojas radiologas Raimondas Valickas pastebėjo, kad šių dienų skubantys žmonės, taupydami laiką ir besirūpindami savo sveikata, vis dažniau renkasi išsamią sveikatos ištyrimo procedūrą. Radvilų klinika taip pat tokią pasiūlys.

Radvilų klinika / A. Šimkienės nuotr.

„Šiais laikais, kai ne privačioje medicinoje tikrai labai daug chaoso, manau, kad žmonės pirmiausia nori išskirtinio dėmesio. Pradedant nuo aplinkos, grožio, švaros viduje iki dėmesio registratūroje ir galiausiai – profesionalios konsultacijos. Visa tai yra ne atskiros detalės, o komplektas, ir, manau, Radvilų klinikoje jie tai gaus“, – apie naują gydymo įstaigą kalbėjo R. Valickas.

Echoskopijas ilgus metus atliekantis gydytojas tikino, kad tiek gydytojui, tiek pacientui labai reikšminga yra Premium klasės įranga. Ji ne tik maksimaliai sumažina klaidos tikimybę, bet ir leidžia diagnozuoti ligas net tada, kai simptomų žmogus dar nejaučia. „Aišku, kiekvienas atvejis yra individualus, bet kartais, kai žmogus jau jaučia simptomus, liga jau gali būti pažengusi. Kuo pažangesnę ir tikslesnę įrangą turime, tuo anksčiau galime aptikti pakitimus, o tai gali padaryti reikšmingą įtaką gydymui ir išgijimui“, – komentavo radiologas.

Klinikos gydytoja, ginekologė-akušerė prof. dr. Meilė Minkauskienė atkreipė dėmesį, kad pastarąjį dešimtmetį akušerija modernėja milžiniškais žingsniais. Tobulėjant ultragarsinių ir prenatalinių diagnostinių tyrimų galimybėms, vystosi nauja sritis – vaisiaus medicina.

„Šiuolaikiniai ultragarso aparatai leidžia atsirasti anksčiau negirdėtoms sritims – vaisiaus kardioechografijai (vaisiaus širdies ultragarsinis tyrimas), vaisiaus neurosonografijai (vaisiaus smegenų ultragarsinis tyrimas), vaisiaus doplerometrijai (vaisiaus smegenų ir kitų vietų kraujagyslių kraujotakos tyrimai), ir šie tyrimai gali būti atliekami jau 11–13 ar net kiek ankstesnę nėštumo savaitę. Tokio mažo vaisiaus vystymosi vertinimui reikalingi ne tik naujausi ultragarso aparatai, bet ir ypatingi techniniai įgūdžiai bei išsamios embriologijos žinios. Didžiuojamės būdami šio progreso dalimi ir galėdami pasiūlyti detalų vaisiaus ultragarsinį ištyrimą, tačiau kartu suprantame ir tokio tyrimo rezultatų atsakomybę“, – tikino gydytoja.

Vaisiaus ligos įtarimas ir diagnostika, anot M. Minkauskienės, labai sudėtingas ir gąsdinantis įvykis šeimai. Svarbu gebėti tiksliai interpretuoti ultragarsinius radinius, pateikti prognozę vaisiui, nuraminti ir paaiškinti besilaukiančią šeimą, todėl visada ne mažesnis dėmesys turi būti skiriamas ne tik pačiai vaisiaus būklės ir vystymosi diagnostikai, bet ir pokalbiui, aptarimui, tolesnės nėštumo eigos planavimui.

Būtent dėmesys žmogui – svarbiausias Radvilų klinikos siekis. Suteikti žmogui medicinines paslaugas tada, kai jam jų reikia, ir padaryti tai kokybiškai, profesionaliai bei empatiškai. Skirti laiko jį išklausyti ir padėti jam kuo greičiau pasveikti.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA