Inovacija maisto papildų rinkoje – „Glofix Skin Boost“ maisto papildas visapusiškam grožiui puoselėti – Kas vyksta Kaune

Inovacija maisto papildų rinkoje – „Glofix Skin Boost“ maisto papildas visapusiškam grožiui puoselėti

„Glofix“ nuotr.

Kiekviena moteris turi savo nedidelių paslapčių, padedančių puikiai atrodyti ir gerai jaustis. Vienas iš būdų tinkamai pasirūpinti savimi – atidžiai pasirinkti maisto papildus, kurie atitinka organizmo poreikius. Sveikai žvilgantys plaukai, tvirti nagai, spindinti oda, o taip pat gera nuotaika gali būti puoselėjami ir vartojant kokybiškus maisto papildus iš vidaus!

Grožio ritualų dalimi turėtų būti ir maisto papildų vartojimas, mat puiki sveikata yra neatsiejama patrauklios išvaizdos dalis. Užtikrintas pasirinkimas – specialiai odos, plaukų bei nagų puoselėjimui skirti kompleksiniai maisto papildai, pagaminti iš aukštos kokybės natūralių sudedamųjų dalių.

„Esu tvirtai įsitikinusi, kad gyvenime būtina 360 savęs priežiūra. Moters spindesys tikrai ne makiažo nuopelnas – jis turi sklisti iš vidaus. O raktas į tai yra pasitikėjimas savimi. GLOFIX® gimė iš noro padėti sau ir kitiems švytėti iš vidaus. Pasitikinčios savimi moterys yra įtakingesnės, sėkmingesnės darbe ir gyvena laimingesnį gyvenimą.

Aš nuoširdžiai tikiu, kad su savo kūnu reikia elgtis kaip su šventykla ir suteikti jam geriausią įmanomą kurą. Kartais tai reiškia tiesioginį poveikį čia ir dabar, o kartais – ilgalaikę paramą svarbiausioms mūsų organizmo sistemoms“, – apie idėją, kaip gimė papildas pasakoja prekės ženklo įkūrėja Karolina Barasnevičiūtė.

Moters grožio puoselėjimui skirtų papildų sudėtyje yra medžiagų, kurios svarbios geros plaukų bei odos būklės palaikymui bei saugo nuo oksidacinės pažaidos. Viena iš tokių medžiagų yra selenas, kuris svarbus ne tik plaukų ir nagų gerai išvaizdai, bet ir imuninės sistemos bei skydliaukės veiklos palaikymui. Odos ir plaukų stiprinimui skirtuose papilduose yra ir kitų vitaminų, mineralų ir mikroelementų, kurių poveikis bus kompleksiškas ir turės teigiamą poveikį ne tik išvaizdai, bet ir bendrai savijautai.

Būtent GLOFIX „Skin Boost“ maisto papildo sudėtyje yra net du patentuoti ingredientai – „DracoBelle™ Nu“ ir pirmasis pasaulyje ekologiškas astaksantinas „AstaZine®“.

„Šiais laikais galime patirti daug streso ir ne visada turime pakankamai laiko pasirūpinti subalansuota mityba. Dėl to mūsų kūno ląstelės patiria oksidacinį stresą ir dažnai negauna pakankamai maistinių medžiagų. SKIN BOOST gali padėti papildyti organizmą vitaminais ir mineralais, tokiais kaip cinkas, selenas, biotinas, vitaminai C ir E!“ – komentuoja medicinos mokslų daktarė Jurgita Karčiauskienė.

J. Karčiauskienė / „Glofix“ nuotr.

„Glofix“ vitaminai odai yra inovatyvūs ir unikalūs dėl dviejų patentuotų ingredientų

Lietuvoje tai išskirtiniai papildai, kurių sudėtyje yra pirmojo pasaulyje ekologiško ir galingo antioksidanto astaksantino bei Šveicarijos laboratorijos „Mibelle Biochemistry“ ingrediento „DracoBelle™ Nu“.

„Ypatinga naujovė – „DracoBelle™ Nu“ patentuotas ingredientas, kuris yra tikra inovacija papildų rinkoje. Darželinė žiomenė jau seniai yra naudojama grožiui, dabar ir mes galėsime tuo įsitikinti,“ – džiaugiasi farmacijos specialistė, vaistininkė Milda Miknevičienė.

Odos priežiūros ir SPA procedūrų specialistė, lektorė Rasa Neverauskaitė papildo: „Šis papildas tikrai skiriasi nuo rinkoje esančių papildų, skirtų odai. „DracoBelle™ Nu“ – tai patentuotas inovatyvus augalinis ingredientas, kurio naudingos savybės įrodytos klinikiniais tyrimais. Taip pat jame gausu ir kitų odai naudingų medžiagų, todėl papildą rekomenduoju savo klientams!“

I. Kučiauskaitė / „Glofix“ nuotr.

Nuo šiol GLOFIX „Skin Boost“ galima įsigyti ir „Eurovaistinės“ fizinėse vaistinėse

Verta prisiminti, kad maisto papildai gali tapti vienu iš šaltinių, kuris užtikrina organizmui svarbių vitaminų, mineralų bei kitų mikroelementų reikiamą kiekį, vis tik jie niekada nepakeis subalansuotos mitybos.

Moterims siekiant nepriekaištingai atrodyti bei puikiai jaustis svarbu skirti pakankamai dėmesio pilnavertei mitybai, užtikrinti pakankamą fizinį aktyvumą bei laikytis kitų sveiko gyvenimo principų, o taip pat rasti laiko atsipalaidavimui. Verta nepamiršti, kad išorinis grožis gimsta iš vidinės harmonijos.

Šiuo metu GLOFIX „Skin Boost“ maisto papildą galite įsigyti prekybos centruose „Akropolis“ esančiose „Eurovaistinė“ fizinėse vaistinėse bei internetu www.newcrush.lt.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA